Wpis z mikrobloga

Wymiary wyjściowe na dzień 01.01.2019:
· wzrost: 174 cm
· waga: 60 kg
· szyja: 33 cm
· ramiona: 99 cm
· biust: 92 cm
· obw. pod biustem: 68 cm
· talia: 70 cm
· pas: 81 cm
· biodra: 91 cm
· udo: 52 cm
· łydka: 35 cm
. kostka: 25 cm
· ramię: 25 cm
· przedramię: 21 cm
· nadgarstek: 16 cm
· BMI: 19,82 (waga prawidłowa)
· WHR: 0,77 (gynoidalny)
· BSA: 1,7 m² (powyżej normy)
· WQ I: 344,83 (budowa średnia)
· WS: 44,45 (budowa smukła)
· WR: 1,14 (leptosomiczny)
· BF: 25%

Cele:
· pokonanie bulimii
· przejście na wegetarianizm
· waga 55 kg

Wszystkie wskaźniki są wyliczone w kalkulatorach dostępnych w internecie.

Chętnie przyjmę wszelkie rady. Ujęcie z boku w komentarzach.

#chudnijzwykopem #bulimia #zaburzeniaodzywiania #pokazforme
T.....a - Wymiary wyjściowe na dzień 01.01.2019: 
· wzrost: 174 cm
· waga: 60 kg
·...

źródło: comment_ElexDWoGXVJ4Et073MJe3JusX9BpXuw3.jpg

Pobierz
  • 161
@Soutaiseiriron: Mam ten problem, że nie bardzo odczuwam sytość. Przestaje jeść dopiero, gdy rozepcham już brzuch. Z tego powodu pilnuję i kalorii, i objętości posiłków. Gdyby po zrobieniu gastroskopii, jak mi radzono (mam problemy z jedzeniem mięsa, jajka też mi szkodzą) okazało się, że są medyczne przeciwwskazania odnośnie jedzenia mięsa - można stosować dietę ketonową bez dużej jego ilości?
@gosialke: no właśnie to nie jest skrót myślowy ;p jak tucznik zacznie ćwiczyć to nie stanie się Jayem Cutlerem, bo mu się magicznie tłuszcz na mięśnie zamieni. Przez tym podobne "skróty myślowe" mamy taki, a nie inny wskaźnik otyłości w Polsce. Spalanie tłuszczu a budowa mięśni to dwa różne procesy, i pomijając amatorów oraz dosrastanie NIE ZACHODZĄ JEDNOCZEŚNIE ;)
@RedTea: Byłam trzy razy na ogólnym oddziale psychiatrycznym (nie polecam) i na dwóch terapiach indywidualnych. Aktualnie czekam na rozpoczęcie trzeciej. Jestem pod opieką lekarzy i regularnie biorę leki, ale mimo to cały grudzień był okropnym nawrotem wilka. Od wczoraj bardzo staram się wszystkiego pilnować, ale jeśli znów mi nie wyjdzie, chciałabym spróbować leczenia na oddziale zaburzeń odżywiania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gosialke: jezeli rosna miesnie, to rosnie tluszcz. Jak spala tluszcz to spala miesnie.

To o czym ty mowisz to rekompozycja i zachodzi pierwsze 1-2 miesiace od poczatku amatorskiego treningu. Pozniej kiedy jest na deficycie kcal miesien nie urosnie, dlatego na silowni rotuje sie cykle redukcji tluszczu (i w niewielkim stopniu miesni) i nabierania masy miesniowej (i w niewielkim stopniu tluszczowej).

Wyciagnalem jedno zdanie z ktorym nie masz racji, oczywiscie dla kobiet
@peszmerd: Zdaję sobie sprawę, że moje BF jest już w wyższych granicach. Jak wspomniałam, mam troszkę problem z jedzeniem mięsa i jajek, ale swego czasu jadłam po 2 kg chudego twarogu, bo ma świetny stosunek białka do kalorii. Staram się jeść dużo protein. Moim głównym celem jest pokonanie bulimii, bo już od trzech lat z tym walczę, ale jednocześnie chciałabym wzmocnić swoje ciało. Nie chodzi o sam wygląd, ale też o
@Traktrysa: zawsze z politowaniem patrze na ludzi którzy wchodzą w sport i myślą że na wege diecie zrobią formę.
organizm w trakcie intensywnego rozwoju potrzebuje przede wszystkim aminokwasów egzogennych które można dostarczyć w odpowiedniej ilości wyłącznie z pokarmów odzwierzęcych. jajka to dla mnie nad pokarm no1. do tego tłuste morskie ryby pełne kwasów omega, pierś z kurczaka jako szybki i lekko strawny dostarczyciel białka itd.
można pisać i tłumaczyć dlaczego dobrze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Traktrysa: jak dla mnie rowniez zupelnego amatora najwazniejsze sa wartosci do uzytku codziennego, czyli np
brak wyplucia pluc po truchcie do autobusu ;) kondycja sie zawsze przyda, cwiczenia silowe dobrze spalaja tluszcz (bo to trening interwalowy).

Tak wiec wszystko po kolei ;) jedz tyle ile potrafisz, byle zdrowo i zeby Ci smakowalo. Na dylematy z keto przyjdzie czas za trzy lata ;) poki co masz wieksze problemy na glowiej jak sama
@cerastes: Właśnie dlatego staram się jak najwięcej dowiedzieć. Nie planuję być sportowcem czy kulturystką, ale zależy mi na zdrowym odżywianiu i posiadaniu silnego ciała. Widzę, że jest wiele przeciwwskazań jeśli chodzi o rezygnację z mięsa. Nie chodzi mi o modę czy ideologię, tylko o złe samopoczucie po zjedzeniu mięsa. Po rybach natomiast nie mam żadnych problemów. Myślisz, że same ryby by starczyły?
@peszmerd: Dziękuję za wszystkie komentarze. =)