Wpis z mikrobloga

Wymiary wyjściowe na dzień 01.01.2019:
· wzrost: 174 cm
· waga: 60 kg
· szyja: 33 cm
· ramiona: 99 cm
· biust: 92 cm
· obw. pod biustem: 68 cm
· talia: 70 cm
· pas: 81 cm
· biodra: 91 cm
· udo: 52 cm
· łydka: 35 cm
. kostka: 25 cm
· ramię: 25 cm
· przedramię: 21 cm
· nadgarstek: 16 cm
· BMI: 19,82 (waga prawidłowa)
· WHR: 0,77 (gynoidalny)
· BSA: 1,7 m² (powyżej normy)
· WQ I: 344,83 (budowa średnia)
· WS: 44,45 (budowa smukła)
· WR: 1,14 (leptosomiczny)
· BF: 25%

Cele:
· pokonanie bulimii
· przejście na wegetarianizm
· waga 55 kg

Wszystkie wskaźniki są wyliczone w kalkulatorach dostępnych w internecie.

Chętnie przyjmę wszelkie rady. Ujęcie z boku w komentarzach.

#chudnijzwykopem #bulimia #zaburzeniaodzywiania #pokazforme
T.....a - Wymiary wyjściowe na dzień 01.01.2019: 
· wzrost: 174 cm
· waga: 60 kg
·...

źródło: comment_ElexDWoGXVJ4Et073MJe3JusX9BpXuw3.jpg

Pobierz
  • 161
Wraz z bulimią cierpię na zaburzenia osobowości oraz depresję. Brałam już hydroksyzynę, fluoksetynę, carbamazepinum, quetiapinum...

@Traktrysa: Ja bym zaczął stopniowo, najpierw od ogarnięcia psychiki jakąś dobrą terapią i wprowadzenia trochę ćwiczeń dla ciała. A cały proces przechodzenia na wegetarianizm, ostre chudnięcie, etc. odłożył na później i to też nie na raz, bo się zniechęcisz.
@Soutaiseiriron: Mam ten problem, że nie bardzo odczuwam sytość. Przestaje jeść dopiero, gdy rozepcham już brzuch. Z tego powodu pilnuję i kalorii, i objętości posiłków. Gdyby po zrobieniu gastroskopii, jak mi radzono (mam problemy z jedzeniem mięsa, jajka też mi szkodzą) okazało się, że są medyczne przeciwwskazania odnośnie jedzenia mięsa - można stosować dietę ketonową bez dużej jego ilości?


@Traktrysa: Zrób eksperyment i spróbuj zjeść to co masz na talerzu
@RedTea: Byłam trzy razy na ogólnym oddziale psychiatrycznym (nie polecam) i na dwóch terapiach indywidualnych. Aktualnie czekam na rozpoczęcie trzeciej. Jestem pod opieką lekarzy i regularnie biorę leki, ale mimo to cały grudzień był okropnym nawrotem wilka. Od wczoraj bardzo staram się wszystkiego pilnować, ale jeśli znów mi nie wyjdzie, chciałabym spróbować leczenia na oddziale zaburzeń odżywiania.


@Traktrysa: Spróbuj grupowej, nic tak nie pomaga jak nieskrępowane opinie innych pacjentów. A
@mimzy: Zdjęcia robię raz na ruski rok, więc... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kartoffeln: Dziękuję. Każde "powodzenia" znaczy wiele.
@xentropia: Dzięki Mirabelko. Czas wziąść się w garść. Trzymaj się i nie pozwól wilkowi wrócić!
@Konata: Zauważyłam, że wiele osób mi o tym pisze. W takim razie skupiam się na budowaniu tkanki mięśniowej.
@szampan: ( )
@nama: To zależy
Czyli powinnam dalej chodować swojego wilka? ( _)


@Traktrysa: Dlaczego kłamiesz i przeinaczasz moje słowa?
Wegetarianizm jest zaburzeniem odżywiania. Żaden nawet najgłupszy bambus w dzikim lesie nie jest wegetarianinem. Normalnym odżywianiem, w sytuacji nieograniczonego dostępu do każdego pożywienia, jest ewentualnie NIE jedzenie roślin w ogóle i jedzenie TYLKO mięsa (i ogólniego wszystkiego odzwierzęcego)
@Traktrysa nie patrz na ilość kg. Ona nie jest dobrym wyznacznikiem stanu ciała. Baaardzo polecam Ci ćwiczenia siłowe, nie bieganie ani jakaś zumba. Ćwiczenia siłowe przy krótkim udziale czasowym dadzą Ci ogromną ilość endorfin dzięki którym po godzinie dobrego treningu będziesz w o niebo lepszym nastroju, poza tym przy regularnym i uczciwym treningu naprawisz szybko swoją postawę. Jeżeli chcesz mogę podesłać Ci trening mojej dziewczyny. Dobry na początek na rekompozycje. Tylko pamiętaj,
@zielone_szekle: Tajemnica. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Macanos: Wybacz. Pomyślałam tak, ponieważ w trakcie dyskusji doszliśmy już tu z towarzystwem, że wegetarianizm, nawet jeśli źle się czuję po mięsie, to nie najlepsze wyjście, dlatego ten cel jest już skreślony. Dostałam kilka rad odnośnie tego, jakie mięso jeść. Zapomniałam, że to dość długa dyskusja i rozumiem, że nie chciało Ci się tego wszystkiego czytać. XD Tak samo zarzucam