Wpis z mikrobloga

Wymiary wyjściowe na dzień 01.01.2019:
· wzrost: 174 cm
· waga: 60 kg
· szyja: 33 cm
· ramiona: 99 cm
· biust: 92 cm
· obw. pod biustem: 68 cm
· talia: 70 cm
· pas: 81 cm
· biodra: 91 cm
· udo: 52 cm
· łydka: 35 cm
. kostka: 25 cm
· ramię: 25 cm
· przedramię: 21 cm
· nadgarstek: 16 cm
· BMI: 19,82 (waga prawidłowa)
· WHR: 0,77 (gynoidalny)
· BSA: 1,7 m² (powyżej normy)
· WQ I: 344,83 (budowa średnia)
· WS: 44,45 (budowa smukła)
· WR: 1,14 (leptosomiczny)
· BF: 25%

Cele:
· pokonanie bulimii
· przejście na wegetarianizm
· waga 55 kg

Wszystkie wskaźniki są wyliczone w kalkulatorach dostępnych w internecie.

Chętnie przyjmę wszelkie rady. Ujęcie z boku w komentarzach.

#chudnijzwykopem #bulimia #zaburzeniaodzywiania #pokazforme
T.....a - Wymiary wyjściowe na dzień 01.01.2019: 
· wzrost: 174 cm
· waga: 60 kg
·...

źródło: comment_ElexDWoGXVJ4Et073MJe3JusX9BpXuw3.jpg

Pobierz
  • 161
@Traktrysa: alergie na białka odzwierzęce są nieprawdopodobnie rzadkie.
Niech no zerknę w kryształową kulę... Tak, widzę. Stawiam wszystkie pieniądze mojej byłej, że po gastro wyjdzie jakaś infekcja bakteryjna żołądka lub dwunastnicy i po prostu zbyt wysokie pH treści (kwasu), czyli dosłownie nie trawisz niczego, jedzenie gnije w bebechach (jelicie) i tylko tak się przyswaja.
Zupełnie szczerze i życzliwie - pojedz jakiś czas tylko mięso (mięśnie i organy) i jajka. Znowu stawiam
@Traktrysa: i tak, żeby na pewno wyczerpać temat - jedzenie należy porządnie pogryźć przed połknięciem. Nie rozdrobnić, tylko dać enzymom popracować już na pierwszym etapie przewodu pokarmowego i dać sygnał żołądkowi - ej dej kwasu, wątrobie - ej zrób no trochę żółci itd
@Macanos: To może mieć sens. W sumie mój żołądek od dawna nie miał okazji czegoś zwyczajnie strawić, bo od razu po jedzeniu szłam prowokować wymioty. Jeśli się zdecyduję na jedzenie tylko jajek i mięsa - powinnam uważać na rodzaj mięsa, czy to bez znaczenia?
@Macanos: Tutaj też masz prawdopodobnie rację. Podczas ataków głodu jem szybko i łapczywie. Nieraz też ukrywam się z jedzeniem i jem w stresie.
@iPod: To możliwe. Niedługo mam wizytę u lekarki. Porozmawiam z nią o tym wszystkim.
Myślę, że najpierw pogadam ze swoim lekarzem, bo jest dość duży szum informacyjny w tym temacie.


@Traktrysa: Nie, nie ma szumu. Szum robią tylko niedouczone jednostki, które wymyślają niestworzone głupoty bez żadnych podstaw ku temu. Tacy antyszczepiowcy lub zwolennicy chemitrails. Warto wiedzieć, że lekarze najczęściej przez cały cykl studiów mają jakieś minimalne ilości godzin wykładów dotyczących żywienia (dietetyka), więc raczej nie będą zbyt miarodajnym źródłem. Jednak nie miej mnie za nawiedzonego
@Traktrysa: oczywiście warto by wybierać pokarm najbardziej wartościowy i podobny do naszego ciała. Zadziwiająco najbardziej zbliżony profil aminokwasowy ma żółtko jajka. Potem wieprzowina, najpierw organy, potem mięśnie, potem długo długo nic i drób, ryby, sery zółte, sery białe...
@Traktrysa: Wegetarianizm oznacza że jesz miód jajka mleko sery. Bez jajek to już weganizm. Sam wegetarianizm oznacza, że dostarczasz już wszystko to, co jest w mięsie na czele z osławioną B12.

Zwróć jednak proszę uwagę na post wyżej i linki do NAUKOWYCH opracowań jasno dających do zrozumienia, że wegetarianizm jest zdrowy a mięso szkodzi. Więc jeśli masz zamiar słuchać jakiegoś nołnejma @Macanos z wykopu opowiadającego bzdury, a nie stanowisk Polskiego Instytutu