Wpis z mikrobloga

Wymiary wyjściowe na dzień 01.01.2019:
· wzrost: 174 cm
· waga: 60 kg
· szyja: 33 cm
· ramiona: 99 cm
· b---t: 92 cm
· obw. pod biustem: 68 cm
· talia: 70 cm
· pas: 81 cm
· biodra: 91 cm
· udo: 52 cm
· łydka: 35 cm
. kostka: 25 cm
· ramię: 25 cm
· przedramię: 21 cm
· nadgarstek: 16 cm
· BMI: 19,82 (waga prawidłowa)
· WHR: 0,77 (gynoidalny)
· BSA: 1,7 m² (powyżej normy)
· WQ I: 344,83 (budowa średnia)
· WS: 44,45 (budowa smukła)
· WR: 1,14 (leptosomiczny)
· BF: 25%

Cele:
· pokonanie bulimii
· przejście na wegetarianizm
· waga 55 kg

Wszystkie wskaźniki są wyliczone w kalkulatorach dostępnych w internecie.

Chętnie przyjmę wszelkie rady. Ujęcie z boku w komentarzach.

#chudnijzwykopem #bulimia #zaburzeniaodzywiania #pokazforme
T.....a - Wymiary wyjściowe na dzień 01.01.2019: 
· wzrost: 174 cm
· waga: 60 kg
·...

źródło: comment_ElexDWoGXVJ4Et073MJe3JusX9BpXuw3.jpg

Pobierz
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MojaKlawaPiszeCoChce: weź mi przestań wklejać takie linki. większość z tych sportowców promuje się w mass mediach bo jest moda na bycie wege i mają z tego insta kasę. w domu jak nikt nie widzi wpieprzają mięso tylko im się uczy trzęsą. sam trenuję od przeszło 15 lat. rugby, kolarstwo mtb, na studiach pływałem w osadzie wioślarskiej, jakieś pół roku temu po dłuższej przerwie wróciłem do biegania.
jeżeli chcesz ze mną
  • Odpowiedz
weź mi przestań wklejać takie linki. większość z tych sportowców promuje się w mass mediach bo jest moda na bycie wege i mają z tego insta kasę. w domu jak nikt nie widzi wpieprzają mięso tylko im się uczy trzęsą.


@cerastes: hahahahaha ok, na razie
  • Odpowiedz
@Traktrysa: czujesz dyskomfort po białku, bo nie masz trawienia, brakuje Ci enzymów trawiennych... Ale na wege będzie to samo. Przecież taka cieciorka, groch to bardziej obciążające białka niż te odzwierzece. Zadbaj o trawienie, bo potem przejdzie to na cały układ trawienny.
Dlaczego chcesz schudnąć do takiej wagi, jak jesteś skinny-fat? Dieta wege w naszym kraju, to jak prośba o eutanazje, wiem, bo sama bylam 23 wege, potem witarianem... To jest
  • Odpowiedz
@Atencyjny-Kitku: Wymioty stały się niestety psychicznym przymusem. (/_\ ) Są nastepstwem objadania się (od dziecka jedzenie dawało mi psychiczną ulgę), które doprowadza do bólu z przepełnienia oraz strachu przed przytyciem. Rozumiem zagrożenia. Alkoholik też wie, że nie powinien pić. Nie chcę znów być gruba. Już doszliśmy w dyskusji do wniosku, że lepiej zachować wagę i zadbać o tkankę mięśniową. Podoba mi się to, co piszesz. Od trzech lat staram się
  • Odpowiedz
@Traktrysa: dopóki tego nie zaakceptujesz, że jest to częścią Ciebie, to będzie za Tobą chodzić, właśnie jak wilk. A jak zaakceptujesz, poznasz wilka, baa, nadasz mu imię, to wtedy nie taki diabeł straszny, jak go malują. Tyle tylko, że akceptacja nie oznacza, że posiedzisz sobie na laurach, akceptacja to miłość, zrozumienie w jakiej jesteś sytuacji i dostarczenie mega siły na zmiany, to już zmiana, ale bez tego ciśnienia i d-------a
  • Odpowiedz