Wpis z mikrobloga

Człowiek przyjeżdża do domu z imprezy sylwestrowej, trzeźwy - 0 alkoholu bo, kierowca i impreza z dziećmi i jakoś pić wódy nie lubię.

Otwieram piwko po powrocie włączam serial na YT a tu po 10 minutach oglądania jakiś nawalony idiota wjeżdża swoim samochodem w 3 inne zaparkowane na parkingu pod blokiem. Całe szczęście mój ominął. Kolegi samochód niestety oberwał. Zszedłem zobaczyć co się wydarzyło bo jak zobaczyłem przez okno że policjantka świeci latarka na mój samochód to trochę ciarki przeszły... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak się okazało kierowca na podwójnym gazie siedział już potulnie w radiowozie. Pomylił ulice z kręgielnią. Wynik: dwa mocno skasowane auta plus jeden draśnięty no i oczywiście jego wozidło na moje oko do utylizacji. No i te wszystkie milutkie konsekwencje prawne.... Gratuluję hucznego rozpoczęcia nowego roku!
#truestory #szczecin
  • 20
@hardkorowymoksu: Brzozowskiego - to już 3 akcja tego typu w tym miejscu. Ludzie wypadają zza zakrętu i nie ogarniają kontry - pewnie przez alkohol we krwi - poprzednio gość zatrzymał się dopiero na ścianie budynku - ale tamten akurat był trzeźwy tylko że miał auto dwa razy mocniejsze niż jego umiejętności pozwały ( ͡° ͜ʖ ͡°)