Wpis z mikrobloga

Wchodzę czasem na #lgbt i aż się we mnie gotuje. Zawołam więc #neuropa i #4konserwy i ujawnię sekretne cele homoagendy.

W szeroko promowanej homoagendzie chodzi:
- o to, żeby podczas poszukiwania mieszkania na wynajem nie słyszeć co rusz, że przecież jedna sypialnia i w ogłoszeniu chyba było napisane, że tylko dla par,
- o to, żeby przemiła pani z pensjonatu nie przepraszała po stokroć, że u niej są tylko podwójne łóżka,
- o to, że nie mogę dopisać partnerki jako współwłaściciela samochodu bez dodatkowych opłat, bo przecież obca osoba = najwyższy podatek od darowizny,
- o to, żeby ludzie w pracy nie stali jak słupy soli, kiedy zwyczajnie odpowiadam na zwyczajne pytanie, np. co robiłaś wieczorem/w weekend/w wakacje,
- o to, żeby na weselach nie sadzali nas przy stoliku dla singli, obok "takich eleganckich kawalerów, żebyśmy miały w czym wybierać" (wtf!?),
- o to, żeby móc okazać pełnię radości, kiedy partner/partnerka zda ważny egzamin - tak, to obejmuje całusa i wyściskanie,
- o to, żeby znalezienie ubezpieczyciela obejmującego partnera/partnerkę, a nie tylko małżonka, przestało graniczyć z cudem.

To i o dziesiątki, drobnych, codziennych spraw, nad którymi większość ludzi w ogóle się nie zastanawia. Chodzi o normalność.

  • 129
@cvbnm: W sumie to #nikogo nie obchodzi, że gdzieś tam macie pod górkę. Gdybyście jako to całe „lgbtvshsjsshxuzzyzyevsi” czy ile tam jeszcze dopiszecie odmian/odchyleń. Nic nie mam do gejów czy lesbijek, ale odkąd w 90% uważa za swoich reprezentantów i swój głos tzw. polską lewicę i popierają zapraszanie islamistów, którzy z kolei chcą ich zabijać, nie uważam ich za partnerów do jakichkolwiek rozmów ze względu na zbyt niski iloraz inteligencji.
Nie mam nic do gejów i lesbijek, ale (...)

@soosh071: wiadomo ile warte są słowa wypowiedziane przed słynnym ale.
Widzisz, podobnie można pomyśleć o tobie z tym ilorazem inteligencji, skoro nie pomaga ci w odróżnieniu spraw związków par jednopłciowych od kwestii imigrantów. Co jeszcze włożysz do tego worka? Że każdy homoseksualista chce w kraju twardego komunizmu? Jak uważać ciebie za partnera do rozmów, skoro na dzień dobry dla własnego lenistwa tworzysz
@Elimka: mógłbym być złośliwy i powiedzieć ze moje słowa przed ale są tyle warte co twoja opinia, ale jednak odpowiem. Znam kilku czy może kilkunastu gejów i kiła lesbijek, większość z nich to jamochłony zapatrzone w TVN, Tomka lisa i GW natomiast ta mniejszość się ich wstydzi. Ta mniejszość nazwałbym normalnymi ludźmi, z własną seksualnością, własnymi poglądami i zdrowo rozsądkowym podejściem do życia. Ja nie wiem czy wam, osobom homoseksualnym, ciężko
@Elimka: wróg musi być jeden, jasno określony. Dwa worki to już za dużo, a ty sugerujesz że może być ich jeszcze więcej? Nieeee

Znam kilku czy może kilkunastu gejów i kiła lesbijek,

Za każdym hebanym razem xDD

@cvbnm spoko, nawet na tym obsranym portalu macie grupkę wsparcia, także się nie martw i zobacz sobie na zachód - chociażby cały ten portal przegrywów jednym głosem jęczał na homoseksualizm, to gówno mogą zdziałać,
Znam kilku czy może kilkunastu gejów i kiła lesbijek


@soosh071: Też znam takiego jednego geja i on nie cierpi tych parad równości, jest przeciwny związkom jednopłciowym i adopcji dzieci przez gejów. Mówił też że seks z facetem jest obrzydliwy i tylko z kobieta jest normalnie. W sumie jak teraz tak myślę to on chyba nie jest gejem, ale miał raz różową koszulę, a przecież facet hetero by takiej nie ubrał co
@soosh071: A ja mógł bym być złośliwy i napisać że drugi Bangladesz pod względem demograficznym wdrażają wam prawicowi konserwatywni katolicy, ale zamiast tego zwyczajnie zagłosuje na nich w nadchodzących wyborach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cvbnm

o to, że nie mogę dopisać partnerki jako współwłaściciela samochodu bez dodatkowych opłat, bo przecież obca osoba = najwyższy podatek od darowizny


Możesz. W umowie darowizny wpisujesz jaką część samochodu jej przekazujesz. Wpisujesz taki % auta, żeby jego wartość nie przekraczała kwoty wolnej od podatku dla osób bez pokrewieństwa (coś koło 4900zł).

- o to, żeby znalezienie ubezpieczyciela obejmującego partnera/partnerkę, a nie tylko małżonka, przestało graniczyć z cudem.

mój ubezpieczyciel już
@cvbnm: typowa prawacka myśl to będzie w stylu "hehe co lewaczko tam kwiczesz? Jak chcesz takie przywileje to sobie do notariusza idź, on za odpowiednią stawką zrobi umowę, że twoja partnerka będzie miała przywileje prawie podobne do normalnych małżeństw". Ale przecież według ich mniemania społeczności zapewne chodzi tylko o homo małżeństwa, wymyślanie kolejnych płci, deprawowanie młodych ludzi przez homo proagandę, zmienianie płci co 2 tygodnie i usuwanie najświętszego znaku na świecie
Wynajmujący ma prawo decydować komu wynajmuje mieszkanie, tu żadne prawo mnie nie przekona, że ma być inaczej, bo z moim mieszkaniem robię co chcę. Tak powinno być.


@Can_I_help_you: Jasne, że ma prawo. Fajnie gdyby się jednak nie zachowywał jak zapętlona zabawka z upewnianiem się, że rozumiem zapis ogłoszenia.

Domyślam się, że nie jest w Polsce łatwo, tylko te argumenty jakieś takie mdłe.


@Can_I_help_you: Może mdłe, niemniej nie polecam ich doświadczać.