Wpis z mikrobloga

Dam radę odzyskac zdjecia z iphone? mialem pelny icloud i zdjecia przestaly mi sie zapisywac w chmurze a nie zgrywalem na komputer od 25 lipca i od tamtego czasu mialem jakies 2000 nowych zdjec z wakacji ktore byly dla mnie najlepsze w zyciu i z poczatku roku studenckiego. oddalem telefon do serwisu bo mialem zbity ekran i przestal mi dzialac (wyswietlalo sie tylko logo apple), naprawili mi to ale zresetowali system i musialem od nowa robic set upa (w sensie to zeby importowac dane ze starego iphone albo ustawic jako nowy iphone). Jest jakis program albo coś w tym stylu abym mogl odzyskac te zdjecia? Moge isc i wyzywac ludzi w tym serwisie bo zrobili mi reset bez zapytania najpierw i nie zgrali mi danych?!? #apple #icloud #technologia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chrystusie: mnie nie spytali. nic mi nie powiedzieli o utracie danych. wgl naciagneli mnie bo ja chcialem tylko diagnostyke a oni mi wymienili ekran pomimo ze powiedzialem im ze maja nic nie robic bez kontaktu ale zaczalem sie klocic i mi sposcili z 260 na 150 wiec stwierdzilem ze #!$%@? z tym i tak jak sprzedam ten telefon to bede mial zysk.
  • Odpowiedz