Wpis z mikrobloga

@alcherix_1: no jest fałszywy, ale stworzył takie społeczeństwo wiernych fanów z których ma hajs. Nikt z was w takiej sytuacji jak on przecież nie powiedziałby "o kurde jestem fałszywy będę sobą mimo ze nie zrobię hajsu". Każdy z was by tulił taka kasę co on robi.
Współczuc można dzieciakom co go oglądają i uświadamiać można swoje dzieci, zabraniać im takiego gowna oglądać
@alcherix_1: Ale #!$%@?. Nie oglądałem go za czasów hajsowników i raka bo to nie był mój content. Jak zaczął współpracować z profesjonalistami od wizerunku, wyrzucił całkowicie przekleństwa ze swojej mowy i zrobił "family content" w postaci Lekko nie będzie to z chęcią obejrzę odcnek w którym jest ktoś ciekawy.

Koleś ma mocne parcie na szkło i realizuje je w postaci samo udoskonalania się, mam go nie oglądać bo 3 lata temu
ale on się w głębi duszy

a teraz założył maskę

widzisz kogoś mordę i od razu wiesz, że nie będziesz go lubił


@alcherix_1: Główne pytanie to skąd to wszystko wiesz? Ja nawet o sąsiedzie z boku nie powiem na pewno co tak naprawdę ma "w głębi duszy", a tym bardziej o jakiejś medialnej postaci którą możesz posłuchać przez kilkadziesiąt minut w tygodniu, a widząc twoją awersję to założę że i sporo
@TOMXT: Z tego co się orientuję to on to robił dla żartu i nie było to w kontekście "jestem gejem, dajcie suby bo to modne"

Ale jak była drama z atorem i pokazywał on swoje rozmowy z jakąś dziewczyną, która napisała mu, że jest z gimperem w ciąży (co się później okazało żartem) to ten sie zdziwił i odpisał, że myślał, że jest gejem (przytoczył on tą informacje w swoim filmiku,