Wpis z mikrobloga

@sandra925: @michal42: Już kiedyś pytałem się, ze była taka gierka z lądowaniem na księżycu, teraz do mnie doszło, że za dzieciaka siedziałem przy encyklopedii Wszechświata.

Kurde mam flashbacki, przecież jakie to było miodne! (ʘʘ) Co najlepsze, to najprawdopodobniej moi rodzice ładowali kupę pieniędzy żebym to miał, pełno rzeczy od Optimus Pascala (swoją drogą to CD projekt teraz, ale mają powiązania ze sobą!) i to oni zasiali u mnie ziarno ciekawości Wszechświatem, przyrodą i wszystkim co w około.

ZA-JE-BI-STE to było i koniec. Może dlatego że na tamte czasy to były naprawdę dobre programy, a może dlatego że nie miałem dużo innych rzeczy na kompie (nie licząc
  • Odpowiedz
@sandra925: Moja ulubiona była z dinozaurami. Nie mogę nigdzie znaleźć screenów ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pamiętam że się chodziło po muzeum i znajdowało kawałki kości, które się potem datowało izotopowo i składało z nich dinozaury, które potem chodziły po tym muzeum. To chyba intro tego właśnie.
lukmar - @sandra925: Moja ulubiona była z dinozaurami. Nie mogę nigdzie znaleźć scree...
  • Odpowiedz