Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Szybciejztalodziarnia to jest straszne, co za #!$%@? z tego ojca. Oczywiście, że to nie wina psa, że rzucił się na dziecko tylko jego właściciela bo najwyraźniej jego właściciel nie poświęca mu na tyle czasu żeby z nim pracować. Jeżeli jakieś dziecko znęca się nad innymi dziećmi fizycznie lub psychicznie to jest wina jego rodziców bo najwyraźniej źle go wychowują. No ludzie, przecież nikt normalny nie mówi psu "zagryz go" tak jak nikt
@CrystalMaiden28: no ciekawe jakbyś zareagowała jakby wgryzl się w szyję Twojego dziecka. Wszystko wszystkim, uwielbiam zwierzęta, ale zapewne zareagowałbym bardzo podobnie. Co niby ojciec miał zrobić? Stać? Modlić się? Czy pogłaskać? W przytoczonej przez Ciebie sytuacji to są dzieci, one wielkiej krzywdy sobie nie zrobią. Taki pies jak najbardziej dziecko może zabić. Szkoda słów, wyprany mózg masz i tyle.
Dziecko i psa mógł rozdzielić rękami, nie używając przemocy.


@CrystalMaiden28: stres i panika robią swoje. Psa najlepiej jest poddusić, albo otworzyć mu pysk klinkiem, tylko że mało kto o tym wie + mało kto bez doświadczenia pomyśli o tym w stresującej sytuacji.
Ale takie połączenie dziecko + butelka piwa + pies w typie TTB rodzi mi w głowie specyficzny obraz, dla którego taka sytuacja mnie nie dziwi.

dziwne, ale tak podobno
@CrystalMaiden28:

to jest straszne, co za #!$%@? z tego ojca.

Dziecko i psa mógł rozdzielić rękami, nie używając przemocy.


Mógł go również pogilgotać albo opowiedzieć jakiś kawał, to może piesek by się uspokoił. Jakby jakikolwiek pchlarz zaatakował moje dziecko, to nie miałbym skrupułów, żeby go wykończyć na miejscu i to wszystkim, co miałbym pod ręką. 100% poparcia dla dzielnego ojca.
@CrystalMaiden28 mamy poniedziałek rano a ja już znalazłem najgłubszy wpis tygodnia. Gratulacje!

Ktoś już pisał w tym wątku, że dwie osoby nie mogły poradzić sobie z wyzwoleniem osoby której taki pies zacisnął szczęki na dłoni. On gryzie tak mocno, że kości nie są dla niego żadnym problemem. Więc zasada jest taka, że ratujemy tym co mamy pod ręką.
Oczywiście połączenie piwa, dziecka i takiego psa rysuje mi w głowie obraz patologii... mimo
@Szybciejztalodziarnia: sa, bardzo, jak moj widzi dzieci nawet w tv to dostaje szału z ekscytacji , wychowany bez agresji pies jest godny zaufania. Jednak jak bym widziała jakieś sygnały ze cos jest z nim nie tak albo mógłby by być w przyszłości to bym się psa pozbyła w pół sekundy ..
@Szybciejztalodziarnia: ja nie wiem jak nasz gatunek przetrwa. Moim zdaniem: ja>rodzina>gatunek>inne gatunki.

Człowiek przede wszystkim powinien się martwić o drugiego człowieka, nie o zwierzę. To dzięki ludziom mamy wszystko to co teraz mamy. Najbardziej mnie boli że ludzie wpłacają hajs na schroniska dla psów, a ktoś umiera na uleczalną chorobę za drzwiami.