Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Uwielbiam psy. Koty w sumie też. I gryzonie bardziej pojętne niż te głupole chomiki. Jestem za zakazem pokazów fajerwerków z ich względu. Wolę pieniądze przeznaczyć na schroniska i różne fundacje okołozwierzęce niż na chore dzieci na przykład (tak nawiązując do jednego komentarza). I nawet mnie, takiej milośniczce pupili wszelkiej maści, się w głowie nie mieści jakim trzeba być dzbanem, żeby krytykować ojca dziecka za reakcję - naprawdę nie jestem sobie w stanie
@Szybciejztalodziarnia: mieszkam w Austrii i ostatnio byla tu glosna podobna sprawa, z tym ze niestety zakonczyla sie nie tak szczęśliwe jak ta, ktora opisujesz.
Dziadkowie wyszli na niedzielny spacer z 17 miesiecznym wnuczkiem, gdy bawili sie z dzieckiem nagle podbiegl do nich Rottweiler i chwycil chlopczyka za glowe odgryzajac mu przy tym jej duza część ... dziecko oczywiście nie przeżyło... właścicielka psa oczywiscie napruta, milosnicy zwierząt gownoburza... ale zycia dziecku nic
Poczytałem komentarze pod tym postem na fb. Przecież ci ludzie, którzy to wypisują, kwalifikują się do leczenia psychiatrycznego. Można lubić i kochać pieski, ale to co oni tam prezentują już nie jest normalne. Ci ludzie gotowi są zlinczować ojca, a nawet i to dziecko, bo przecież to ono sprowokowało biednego, miluśkiego pieska (naprawdę są tam takie komentarze). To jest brak jakiegokolwiek rozsądku i odpowiedzialności.
W dodatku praktycznie wszystkie te komentarze są napisane
Pobierz k.....3 - Poczytałem komentarze pod tym postem na fb. Przecież ci ludzie, którzy to w...
źródło: comment_6MmsxeqgRgJyNw0E0inVRINE91pOC0hU.jpg
@Szybciejztalodziarnia: śledzę temat od wczoraj i jak zwykle, jestem za takie historie bardzo wdzięczny, bo odzywają się ludzie, którzy w przeciwnym wypadku nie pokazaliby, że nie wykształcili poprawnych systemów wartości. To jest #!$%@? przerażające, że tylu ludzi staje w obronie psa, który bez wątpliwości po prostu rzucił się i chciał pogryźć dziecko. Czy to ważne z czyjej winy? Zrobił to, takie są psy, pies chciał tego bo taki już jest i