Wpis z mikrobloga

Ja plerdole czy ich karmią w domu, co oni krwa chodzą głodni jacyś niedożywieni czy co? . Jak zawsze jest wycieczka klasowa to pierwsze '' pani a McDonald będzie '' '' pani a do KFC i McDonaldu napewno jedziemy bo jak nie jedziemy to ja nie jade ''
'' pani ale napewno będzie McDonald, a pierwszy czy ostatni '' '' pani a ile będziemy w McDonaldzie ''
ja #!$%@? oszaleć można. I jak jadą tym autokarem to przez cała droge '' o wychodze i do McDonaldu ide odrazu '' '' ale jestem głodny kiedy McDonald '' Krwa kiedy będzie to będzie, ja rozumiem że młodym ludziom smakują fast-foody z KFC McDonaldu czy BurgerKinga, i jak zawsze przechodzę koło tych lokali to od zajbania tych wycieczek i jedzą i jedzą
Normalnie 8 cud świata, normalnie raj na ziemii ten cały McDonald. I mówie to na poważnie
Jak w Stanach czy na zachodzie takie restauracje/ lokale to tam same głodne biedne murzyny jedzą, bo tam najtaniej, ale w Polsce '' pani do McDonalda jedziemy? bo jak nie jedziemy to ja nie jade ''
W domu ich nie karmią chyba, że wycieczka klasowa to pierwsze miejsce ale trzeba jechać po ten jbany kubełek czy tam co oni podają

@kampaaa, @zlote-golabki-winiego, @Vasterek_ , @Der_Deutscher_Kaiser, @xDerme, @wietrznyprzegryw, @jestemkierownikiem, @niepasteryzowany, @Mati_Mateusz, @JestemSpermiarzem, @scotieb, @DasAchtung, @Borysk5, @ahaok, @P0lka, @KolejnyWykopowyJanusz, @rivos, @rozkurviator300, @rysio_lubicz, @Szantos, @krab_morderca, @borsiu, @rudeszy, @tap-chan, @Deromoniz, @jaroslawII, @DeerIda, @Masochista_0, @dudemeister, @mitiaros, @tr4b4nt, @0x80, @Loco_Tranquilo, @Chrupkimleko, @Margrand, @uchoteam, @MissPinguin, @CzarnoCzarny, @archanger, @Widok, @rozowykrol, @faseN, @anndoe, @Szpurka
#truestory #szkola #niepopularnaopinia #oswiadczenie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #szkola
no i troche #pasta ale to prawda
  • 29
@Mescuda: Jak ja chodziłam do podstawówki to też zawsze największą atrakcją dla dzieciaków był McDonald's, żadne tam kina czy muzea. :D Nie wiem dlaczego, może dlatego, że na naszym zadupiu wtedy maka nie było. Tak samo Happy Meal to było spełnienie marzeń, a głównie chodziło o tę gównianą zabawkę, co to bez zestawu można było kupić za bodajże 2 zł. xD Dzieciaków nie ogarniesz.
@Mescuda: pracuje blisko galerii handlowej i tak codziennie 2-3 autokary gówniaków przyjeżdżają i dokładnie wiem gdzie idą :D Robić kolejke w mcd xD

Ale myślę, że to chodzi o to, że rodzice zazwyczaj nie zabierają dzieci do fastfoodów, bo raz, że to nie jest nasze tradycyjne jedzenie, dwa że jest drogo, a trzy to coponiektórzy mają świadomość, że nie jest ono też najzdrowsze :) A jak dziecko raz na jakiś czas
@Mescuda: ja myślę jak to zrobić, żeby za kilka lat syn nie chciał na wycieczce tego McDonalda jeść, ale tak, żeby klasa się z niego nie śmiała, że go na burgera nie stać, bo kuźwa na wiele mogę się zgodzić, ale nie na to... jedzenie.
Chodzi o to że w polsce to wydatek jak #!$%@? najeść się w takiej restauracji a w USA murzyni w gettach #!$%@? kfc bo taniej wychdzi niż obiad ugotować


@robotMaciek: Ile ty zarabiasz jeśli dla ciebie 12zł to wydatek jak #!$%@??
MCd to u nas też bieda żarcie obecnie i ceny znacznie mniejsze niż inne, tak kaloryczne bary.