Wpis z mikrobloga

@technic: Mój teść kupił sobie drukarkę 3D taka za 1500 i po wydrukowaniu kilku figurek i podstawki pod telefon, siedzi i ją kalibruje od 3 miesięcy. Uważam, że ten wynalazek jeszcze musi zostać bardziej dopracowany zanim go kupię dla siebie. Arhn.eu świetnie to opisał w tym filmie.
kidi1 - @technic: Mój teść kupił sobie drukarkę 3D taka za 1500 i po wydrukowaniu kil...
  • Odpowiedz
  • 0
@technic miałem kiedyś podobnie przy całkiem dobrej drukarce - dysza się zapchała, wtedy pomogło wsadzenie dyszy do acetonu. Może u Ciebie też da radę.
  • Odpowiedz
te za 1000-2000 nie powinny jeszcze się ukazywać w sklepach.


@kidi1: Bez przesady. Nie mów ludziom co można kupować i sprzedawać, a co nie.
Jeśli ktoś wie, co robi, to nawet Anet A8 za pięć stów działa.
  • Odpowiedz
@preak: Musi być z ULTRAT, musi być w takiej pozycji.
I to nie jest dokładnie to, co z czym mam problem. To jest mocno uproszczona wersja, oryginału nie mogę pokazać. W każdym razie, od strony raftu są tam jeszcze wcięcia, co nie pomaga.
  • Odpowiedz
@technic: co Ci się tam 30h drukowało? Weź no ogarnij tą drukarkę, bo na moje oko to jest wydruk na 3h przy mega drafcie, który w większości wystarcza - dysza .8, warstwa .2, infill 10% Szkoda życia na długie wydruki :)
  • Odpowiedz