Wpis z mikrobloga

Może jakiś wykopowy devop czy software engineer szuka pracy za granicą (Malaga, Hiszpania)?
Bardzo dobra firma (dla mnie po 11 latach w IT w kilku krajach moje top pod względem benefitów dla pracowników).
Pełny i bardzo dobry relocation package (2 miesiące zakwaterowanie, pełny zwrot kosztów lotów i przeprowadzki itp.).


Jeśli takie wpisy z jakiś powodów są nie na miejscu to proszę o informacje i od razu skasuje.

#programowanie #java #webdev #devops #maven #npm #webpack #docker #kubernetes
  • 16
@Jare_K: Tylko angielski. Sam nawet nie pracuje bezpośrednio z żadnym hiszpanem. Bardzo międzynarodowa firma (pracownicy z ponad 30 krajów). Poza tym firma zapewnia darmowe lekcje angielskiego i hiszpańskiego, w dodatku hiszpańskiego też dla partnerów (żona chodzi dwa razy w tygodniu 1,5h lekcja). Tak więc dobry angielski wymagany, ale nic poza tym (po hiszpańsku to ja tylko umiem zamówić piwo i kilka słówek co się na tych lekcjach nauczyłem, bo jak
@yggdrasil: Nie będę rozpisywał publicznie na wykopie ile zarabiam, poza tym mam zupełnie inne stanowisko więc nie wiem jak ma się to na programistów. Jak coś to priv. Pewnie tyle ile sobie wynegocjujesz zależnie od umiejętności.
@weshu: Kurde, na taką lokalizację, to może bym i żonę namówił... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ja na razie startuję w DevOps, może za rok-dwa bym się zdecydował. Chyba zrobię notatkę w kalendarzu, żeby się odezwać do Ciebie.
@weshu: Żona na pewno by przyklasnęła! Ale ja dopiero co zmieniłem pracę, póki co jest fajnie i rozwojowo. Jak podszkolę się w DevOps (póki co to mam doświadczenie z samotnego adminowania Linuksami), to się zgłoszę.