Wpis z mikrobloga

@Duze_piwo dojedziesz w 45 minut, masz bezplatny parking, kupujesz co chcesz i wracasz a w Cieszynie .>stoisz w korku na wyzszej bramie bo pusty autobus miejski jedzie 20km/h + swiatla .>musisz przejechac ul garncarska bo inaczej sienie da .>po drodze pelno zablakanych czechow co jada do liroja .>skrecasz w lewo na korfantego, potem londzina, oczywiscie co 15m sa pasy po ktorych łażą emerytki czy inne lesne dziadki bo w cieszynie sa 2
@Iudex wydaje mi się, że robisz ból-dup o chwytliwy i prowokacyjny tytuł, jakbyś pierwszy raz miał doczynienia z mediami. Pan doktorek mądrze gada, planowanie przestrzenne to nauka co ma pomóc w długofalowej perspektywie a nie tu i teraz, Wrocław miał wspaniałych niemieckich planistów a później posuchę decyzyjną i biedę w wykonaniu władz polskich, więc problemy mamy jakie mamy. W dalszym ciągu nie realizujemy żadnych spójnych planów tylko wybrane podpunkty na pokaz i
@Sepzpietryny: No chyba musieliby podziemne robić. Zresztą na cholerę zieleń w centrum, jak i tak za bardzo tam nie sprzątają? Kurła, ze 3 miesiące chodziłam ze stancji do pracy i obserwowałam jak im idzie sprzątnięcie zdechłego gołębia z chodnika (Ołbin). Pewnie dalej tam leży, nie wiem, bo się przeniosłam. Chodnik taki nie pod blokiem. Każdy skwerek albo zasrany tylko przez psy, albo dodatkowo jeszcze przez meneli i leżą tam butelki. Centrum
@woleslaw planowanie przestrzenne nauką, której liczbę godzin ograniczyli w programie studiów architektury. I dodatkowo wykreślili z nazwy kierunku człon Urbanistyka. Towarzystwo Urbanistów Polskich w których nie ma architektów tylko planiści z gospodarki przestrzennej. Były ostatnio ich protesty w zwiazku z ustawą o architektach. Na dodatek od 13-15 lat planowania przestrzennego w polsce w mysl nowych przypisów, których procedura uchwalenia MPZP jest tak czasochlonna, że najprościej wydać tak zwaną "wuzetke" decyzje o warunkach
@aikonek: @skarbie:
Przeczytaliście tytuł i już lecą komentarze ekspertów xd
No i po co myśleć, walić komentarz i lecą plusy XD

A już najlepszy przebój jest taki: to, że można szybko dokądś przejechać, nie jest powodem do dumy. Racja, panie „ekspercie”. Zasypmy metro w Warszawie, w końcu ono powstało dokładnie po to, żeby przejeżdżać szybciej. A co jest powodem do dumy? Że w mieście jest „zielono”. No to musimy koniecznie
PanKracy582 - @aikonek: @skarbie: 
Przeczytaliście tytuł i już lecą komentarze ekspe...

źródło: comment_skTYUeLmCZyrKRnlcCsLDfCrsF4n3Iur.jpg

Pobierz