Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak 3 lata temu napisałem post na jednej grupce facebookowej, wysłałem post z informacją że w biedronce są noże za 15 zł składane, pamiętam że wysrała się na mnie fala pieprzenia ludzi który pisali komentarze w stylu - "dobry nóż zaczyna się od 150 zł", "dwa dni i się rozpadnie", "pewnie jakaś dziwna stal nic nie warta"
Tak więc od tamtej pory nie słucham porad internetowych ekspertów bo przedstawiam wam nóż z biedry który od 3 lat codziennie noszę w kieszeni, został przetyrany w każdą możliwą stronę, w lesie, w warsztacie, na rybach, i do otwierania paczek i do rozcinania kartonów. Nigdy nie zawiódł.
#noze #noz #internetowieksperci #gownowpis #edc #oswiadczenie
lenovo99 - Pamiętam jak 3 lata temu napisałem post na jednej grupce facebookowej, wys...

źródło: comment_J3i2KnoRIzADTw8h66APKwQAeZfx39ev.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Roniq: To jest właśnie ciekawa sprawa bo ziomek też miał wtedy z biedronki tylko inny wygląd ten jego miał i jego też dawno się zepsuł, a mój cały czas śmiga
  • Odpowiedz
@lenovo99: taaa znam te #!$%@? XD kiedyś kupiłem sycylijkę z allegro chyba za 16 zł, i gostki w temacie gadali te same farmazony. "Miesiąc i nie będzie się już rozkładał", za dobrą sprężynówkę trzeba dużo zapłacić. Co prawda może to nie jest wykonanie najwyższych lotów, i trochę się "rozluźnił" ale od pięciu lat go posiadam i non stop używam. Zawsze byłem zdania, że za niektóre rzeczy trzeba po prostu więcej
  • Odpowiedz
@lenovo99: z nożami jak z zegarkami, możesz kupić za 50zł i też działać będzie, a ludzie kupują markowe za kilka tys zł ;)
ale fakt jest taki, ze za lepszą stal trzeba więcej zapłacić (taka która nie tępi sie po kilku użyciach, a ta w tanich nożach to plastelina), reszta to marka/projekt/projektant itp
  • Odpowiedz