Wpis z mikrobloga

@Wunszz: Większość rodziców szczepi dzieci zgodnie z kalendarzem, co w tym jest odkrywczego, śmiesznego, wartego jakiegokolwiek wysrywu i pięrdnięcia intelektualnego? A ja kiedyś siedząc w przychodni z małym słuchałem płaczącek matki, której dziecko dostało padaczki po szczepieniu i?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@cclegane Jako że w Polsce panuje epidemia antyszczepieńkowcow, jednak są normalni i idą szczepic, bo dla mnie jest to zabawna hipokryzja, że osoby które były szczepione nie szczepia swoich dzieci..
  • Odpowiedz
wysrywu i pięrdnięcia intelektualnego


@cclegane: Na szczęście los dał nam takiego specjalistę jak Ty, nasz wulkanie intelektu, krynico mądrości. Szkoda tylko, że jedyne co przychodzi na myśl po przeczytaniu tej porannej dawki mądrości to - "trzeba spuścić wodę".
  • Odpowiedz
@mlodysum: Nie wiem czy po szczepionce ale po zabiegu szczepienia na pewno. Równie dobrze mógł być to błąd pielęgniarki lub lekarza kwalifikujacego do szczepienia. Za to dam sobie uciąć.
  • Odpowiedz
So far, the percentage of vaccination in non-vaccinated "pockets" has risen from 55 percent to more than 80 percent.


@cclegane: i w tym samym źródle które podałeś mówią, że wyszczepialnosc wrocila do 80%, a te 55% bylo w "pockets" czyli w okolicach pełnych antyszczepionkowców (prawdopodobnie dzielnice ultraortodoksów, którzy ogólnie są na bakier z nauką i zdrowym rozsądkiem). Te 55% nie dotyczyło ogółu populacji Izraela, tylko pojedyńczych wspólnot. Czyli kłamiesz. I
  • Odpowiedz