Wpis z mikrobloga

@3142042: szukasz lochy czy dziewczyny?

bo jak lochy to taniej ci będzie pójść na roksiary...

jak szukasz dziewczyny to przygotuj się na możliwość, że nigdy wartościowej nie znajdziesz ja spotkałem wiele kobiet w życiu i jak do tej pory ciekawe, inteligentne, wykształcone i tak na prawdę nie potrzebujące faceta a potrzebujące partnera kobiety spotkałem w liczbie... 4-5 xD cała reszta to żyjące inkubatory których jedyna rola na świecie ogranicza się do
@Dead_Inside: komputery i seriale -tez. Glownie kreskowki. Sport - nie. Ale nie stronie specjalnie, jezdze rowerem . Ale nie jak sportowy freak - uzywam go do przemieszczania sie. Ale na silownie czy jakis inny sport razem moge. Po prostu brakuje mi ludzi. Gralem na gitarze poziom wyzej niz ogniskowe granie. Zajmuje sie elektronika gitarowa. Jakies majsterkowanie tez. No i ksiazki s-f fantasy, bardziej s-f filmy, ksiazki, z fantasy to raczej gry.
A i jeszcze tanca chcialem sie nauczyc ale z kursu m i partnerki spi**laly (kurs studencki i czesc studentek nie kontynuowala, najdluzej przetwaly chyba pary co ze soba chodza - dla mnie znalezienie sobie dziewczyny na tancach to sztampa i pojscie na skroty)
@3142042 zarzucasz komuś, że ogląda seriale i filmy i nie ma zainteresowań. Na pytanie jakie masz- mówisz, że oglądasz filmy, grasz w gry i czytasz książki xDD komedia. Według twojej logiki "hehe kobiety nie mają zainteresowań" z paru linijek Twoich "zainteresowań" tylko gra na gitarze i to majsterkowanie jest jakimkolwiek zainteresowaniem.
@3142042 wywnioskowałam, że byle lochy z "netflix i chill" to opis dziewczyn, które mają to w opisie na tinder -> czyli opis ich zainteresowań, z których masz zwałę.
@banjo: mam zwale bo kurde facet to jak chce miec dziewczyne to musi czyms jej ZAIMPONOWAC, ale w sposob, ktory nie pokazuje ze CHCE zaimponowac, bo musi imponowac jakby jestestwem. Kobieta nie musi nic. Netflix to jest taki synonim dawnej telewizji. Przelaczanie kanalow w TV to nie jest interesowanie sie kinem.

Jakbym ja napisal Netflix & chill to bylbym taki sam jak reszta kolesi, czyli w lewo. Jak loszka ma taki