Wpis z mikrobloga

@To_ja_moze_pozamiatam: przecież tu chodzi o niemowlaka. Którego stopki w żaden sposób nie przypominają stop dorosłego człowieka :) i rzeczywiście pachną, chociaż najmocniej u dzieci pachnie głowa. I tekst o tym, ze ten zapach jest lepszy od szaneli i diorów jest o tyle prawdziwy, ze faktycznie wzbudza silniejsze emocje i daje większa radość :) i przypominam ze tu chodzi o malutkie dziecko, w życiu bym nie wąchała stop mojego sześciolatka a co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@namzio: bo to chodzi o to, że jeśli dziecka skóra pachnie tak jak skóra matki, to chętniej się ona dzieckiem zajmuje. Sytuacja ma zastosowanie także z ojcami.
@To_ja_moze_pozamiatam: nie zdziwię się jeśli wącha :P zrozumiesz jak zrobisz swoje, rodzicielstwo ma swoje #!$%@? prawa :)))
Jeśli chodzi o chwalenie się w necie to masz 100% racji. Moim zdaniem w ogóle opisywanie codziennego życia swoich dzieci na fb czy na blogu jest większym odzieraniem z prywatności niż wrzucanie samych zdjęć. Brajanuszek dzisiaj ma taka kupkę, a tu na siurasku ma jakaś wysypkę co to może być, dziś mu wypadł ząbek,
Co następne zdziwi wykopki? Że przez zapach dobieramy sobie podświadomie partnera o odmiennych gench, z którym dzieci byłyby najzdrowsze? Że zapach potu podnieconego mężczyzny działa na kobiety?


@oszty To jest ten moment, kiedy nie wiem czy to trolling czy jeszcze głupsza prawda xD
@dzieju41: Raczej wątpię by zapach miał tu wielkie znaczenie. On może zacieśniać już utworzoną relację, ale raczej nie sprowokuje nikogo do wyjścia z inicjatywą. Twój kolega był albo przystojny albo miał gadane. Czymś w zachowaniu i wyglądzie przyciągał kobiety, ale prawie na pewno nie był to zapach.