Wpis z mikrobloga

Taaaa, A w międzyczasie Szwedzcy lekarze robią sobie wycieczki edukacyjne do Polski bo u nich rak szyjki macicy to rzadkość.

Australia zaś jest o klika lat do Eradyjacji ów raczyska ale oczywiście zadaniem tego antyszczepa dowodów na skuteczność szczepienia brak!!

No brak i uj ()

Dalej czytamy i widzimy (werble) raka poszczepiennego, jeden z bardziej bezczelnych mitów dotyczących tego szczepienia.
Anyway, pan antyszczep jak to zwykle bywa, (cenzura) harde głupoty:

The vaccine does not contain any live or killed HPV virus. It is made from a single protein like the one the virus has on its outer coat. When you have the vaccine, your body makes antibodies which it uses to fight the real virus if you're ever exposed to it.


http://www.hpvvaccine.org.au/parents/myths-and-facts-about-hpv-and-the-vaccine.aspx

Od siebie tylko dodam, iż rak szyjki macicy zabił w 2012r 270 tysięcy kobiet.

#bekazantyszczepionkowcow #szczepienia #antyszczepionkowcy #rakcontent (kurła dosłownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpodludzi #zdrowie
Pobierz
źródło: comment_DnLt1SNdmrZWbqn0DhOHqBGe48h3GJiT.jpg
  • 66
@Vanni: Typowy Janusz, niwim ale powim.

Już na samym początku wspomniałem że taka Australia jest bliska całkowitego pozbycia się HPV, to nie żadna "bezpieczniacka" semantyka tylko fakt.

Jeżeli ktoś chce cenzury, to tylko świadczy to o nim i sile jego "argumentów".


Do was antywacków żadne argumenty nie trafiają więc o czym chcesz dyskutować??

misyjno-bezpieczniacką semantykę


Znasz takie powiedzenie: Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność i bezpieczeństwo drugiego??

A
@Prospero88:

Znasz takie powiedzenie: Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność i bezpieczeństwo drugiego??


Odniosę się tylko do tego, bo do reszty nie ma sensu. Ograniczanie wolności słowa, bo "nauka" to jest naukowy fanatyzm, który jest niebezpieczny. Chociaż lepsze to, niż przerzucanie się linkami do badań nałkowyfff, których i tak nikt nie przeczyta.

Zasada pięści i nosa nie ma nic wspólnego z dobrowolnością szczepień, bo:
1. Każdy ma prawo
@Prospero88: Tak, w psychuszce. Bardzo ciekawe obserwacje socjologiczne można tu poczynić. Grupka anonów czuje się zagrożona, bo ktoś im powiedział, że dana osoba jest "niebezpieczna" dla "społeczeństwa". Przy okazji niszczy ona misternie wypracowany przez nich obraz świata. Odpowiedzią na to są iście stalinowskie metody. XD
@Vanni: Ciebie kolego razem z proepidemikiem cclegane do "psychuszki" jak widać wypadałoby zamknąć. Możesz sobie postulować jakieś liberalne pierdoły i inne demagogię, czy tez nazywać mnie i mnie podobnych faszystami. Gdybym tylko miał taką możliwość to byście już nigdy z pokojów bez klamek nie wyszli. Nie ma w tym nic z agresji, po prostu jesteście elementem społecznie szkodliwym.
@Prospero88: Nie wiem, jakie dokładnie masz poglądy, ale są one totalitarne i potencjalnie zbrodnicze. Nawet uskuteczniasz retorykę o jednostkach "szkodliwych dla społeczeństwa".
Dobrze, że przynajmniej cywilizowane, europejskie państwa nie podzielają twojego zdania i jednak okazuje się, że tam, gdzie trudniej jest kupić ustawę, szczepienia mogą być dobrowolne.

@Vanni: To ja zapytam wprost. Mamy rocznie około 2000 nowych zachorowań na raka szyjki macicy, jaka liczba zachorowań będzie dla Ciebie wystarczająca do uznania, że już warto coś z tym robić? Albo jeszcze inaczej, ile trumien trzeba żeby przejrzeć na oczy?
Bo tak sobie słodko #!$%@? o semantyce i przerzucasz miałkimi argumentami, które nie mają tu zbyt dużego sensu. Jeden glon napisał, e Gardasil nie działa i zabija pacjentów. Ja napisałem,
@Vanni:

Dobrze, że przynajmniej cywilizowane, europejskie państwa nie podzielają twojego zdania i jednak okazuje się, że tam, gdzie trudniej jest kupić ustawę, szczepienia mogą być dobrowolne.


Powiedz to Francji.
Chociaż co widzę, kupowanie ustaw?? O #!$%@?. Lecz się typie, leczenie chorób jest dużo bardziej opłacalne niż zapobieganie.
(°°

1. Każdy ma prawo do swobodnego dysponowania swoim ciałem


Swoim, słowo klucz. Dla
@Vanni: Jestem technokratą i opowiadam się za merytokracją. Ten typ poglądów charakteryzuje pewna doza autorytaryzmu. Najbardziej na świecie nienawidzę, głupoty, indolencji i braku kompetencji.

Wszelkie rozprzestrzeniające się ostatnimi czasy poglądy przeczące aktualnej wiedzy medycznej i dobrej praktyce lekarskiej są szkodliwe społecznie i jako takie powinny być unieszkodliwiane. Najprostszą metodą jest inwigilacja i izolowanie osobników o szkodliwych poglądach. Granice wolności osobistej mogą zostać naruszone w interesie społecznym.

Reasumując, nasze poglądy są skrajnie
@RandomowyMetal: Nie ty tu kończysz temat.
W podobny sposób, co osoba nieszczepiona wpływa na ciebie ktoś, kto prowadzi samochód, bo niechcący może cię potrącić. Jeśli ktoś ma taką paranoję, to powinien zaryglować się w hermetycznej piwnicy.
Mowa jest o bezpośrednim, realnym zagrożeniu, a nie wydumanym.
Mówienie o wolności i braku argumentów w kontekście tej tematyki i tego co ten człowiek sobą reprezentuje to tak jak nazywanie ludzi manipulujących starszymi ludźmi na prezentacjach zdrowotnych sprzedając im magiczne kołdry "przedsiębiorczymi".

Nie ma sensu rozmywać dyskusji i łapać się na tricki z schopenhauerowskiej erystyki, bo to strata czasu i energii.
@Prospero88: Aktualny porządek w tym kraju, w innych nie do końca. Myślisz, że kupienie sobie przeciwwskazań lub nawet zaświadczenia o szczepieniu jest niemożliwe? No to musisz mi wierzyć, że nie. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z tych powodów, które opisałeś, merytokracja jest systemem niebezpiecznym dla praw człowieka. Tak jak każdy system, który ponad jednostkę stawia dowolny kolektyw lub boga, również w postaci nauki. Choć już lepiej byłoby żyć
@Strahl: Pomiędzy 1970 a 1974 zachorowało łącznie prawie 700000 ludzi, zmarło 461 osób. Domyślam się, że dla naszego kolegi prawie 500 osób, to nawet "jeszcze nie epidemia". Nasz drogi kolega jednak nie liczy kosztów ukrytych, hospitalizacji, trwałych uszkodzeń neurologicznych, innego rodzaju inwalidztwa, kosztów społecznych i ekonomicznych. To już jest poza zasięgiem kompetencji intelektualnych.
@nontepeto: Przecież możesz już coś z tym zrobić. Możesz zaszczepić siebie lub swoje dziecko. Nie ma takiej liczby, która mogłaby mnie skłonić do obowiązkowych szczepień, tak samo, jak nie ma czegoś takiego, jak "problem społeczny".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RandomowyMetal: ja się zaszczepiłam, kompletem dawek. Po każdej miejsce było bolesne i miałam podwyższoną temperaturę oraz osłabienie utrzymało się przez tydzień, dwa ale i tak uważam że było warto.