Wpis z mikrobloga

Taaaa, A w międzyczasie Szwedzcy lekarze robią sobie wycieczki edukacyjne do Polski bo u nich rak szyjki macicy to rzadkość.

Australia zaś jest o klika lat do Eradyjacji ów raczyska ale oczywiście zadaniem tego antyszczepa dowodów na skuteczność szczepienia brak!!

No brak i uj ()

Dalej czytamy i widzimy (werble) raka poszczepiennego, jeden z bardziej bezczelnych mitów dotyczących tego szczepienia.
Anyway, pan antyszczep jak to zwykle bywa, (cenzura) harde głupoty:

The vaccine does not contain any live or killed HPV virus. It is made from a single protein like the one the virus has on its outer coat. When you have the vaccine, your body makes antibodies which it uses to fight the real virus if you're ever exposed to it.


http://www.hpvvaccine.org.au/parents/myths-and-facts-about-hpv-and-the-vaccine.aspx

Od siebie tylko dodam, iż rak szyjki macicy zabił w 2012r 270 tysięcy kobiet.

#bekazantyszczepionkowcow #szczepienia #antyszczepionkowcy #rakcontent (kurła dosłownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpodludzi #zdrowie
R.....l - Taaaa, A w międzyczasie Szwedzcy lekarze robią sobie wycieczki edukacyjne d...

źródło: comment_DnLt1SNdmrZWbqn0DhOHqBGe48h3GJiT.jpg

Pobierz
  • 66
@RandomowyMetal: To może zawołamy tę kłamliwą kreaturę i zapytamy co sądzi o tym:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24108159
696,420 dawek Gardasilu i aż 53 przypadki hospitalizacji zarejestrowane w ciągu 180 dni. Porażająca ilość, przecież to całe 7e-5% (0,00007%). Wow!

A może zapytamy o to: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28190705 No niestety nie potwierdzono związku z zespołem posturalnej tachykardii ortostatycznej, niepłodnością lub powikłaniami zakrzepowo-zatorowymi. No więc kto ma rację. Związku z chorobami autoimmunologicznymi także nie znaleziono.

A może kolejny raz
za takie notoryczne manipulacje i kłamstwa @moderacja powinna banować. Swoją drogą, @a__s powinna zrobić jakiś porządek z tym, jeśli w czasie ciszy wyborczej dbają o jej przestrzeganie, albo nie pozwalają wrzucać pedofilskich obrazków anime, to tak samo powinni wziąć jakąś odpowiedzialność w tej wojnie informacyjnej z nieukami i takie kłamstwa zwyczajnie kasować (a zaraz potem użytkowników, którzy piszą te wysrywy). I to byłaby dobra robota, nawet afery po tym by nie było
@Strahl:
@RandomowyMetal:
Ale on za chwile przylezie i powie, że to ja zacząłem. Co w sumie jest prawdą, to ja napisałem że ma krew na rekach. Tylko jak czytam takie pierdy ja ten, który właśnie nas tu zebrał, to mam wrażenie że w cale nie przesadziłem. Ile rocznie umiera kobiet na nowotwory indukowane przez HPV? Ile jesteśmy w stanie uratować? Tak, wiem, nie wszystkie, ale mimo to warto powalczyć. A
@RandomowyMetal: to jest świadoma manipulacja na szkodę społeczeństwa. Nie wiem, czym się kierują takie gnidy. Toczę z nim dyskusję w jednym temacie, przed chwilą po zdementowaniu jego wysrywów stwierdził, że wkleił nie te dane (zapewne całkiem przypadkowo), po czym wrzucił poprawne, orając tym samego siebie - https://www.wykop.pl/wpis/36519801/#comment-128513549 . Jestem ciekawy, co za chwilę wymyśli. Masakra, tacy ludzie powinni być izolowani od społeczeństwa.
@RandomowyMetal:

. Ile rocznie umiera kobiet na nowotwory indukowane przez HPV?


Za dużo, to pewne

A jak zostaniesz zapytany "ile śmierci pozwoli uniknąć szczepienie", to odpowiesz "jeśli uda się uniknąć choć jednego, to warto"? XD Cały czas w tym temacie uprawiasz misyjno-bezpieczniacką semantykę, znaną chociażby z telewizji, na którą nie powinien nabierać się nikt oprócz typowych Grażynek.
@Vanni: cenzura na ordynarne kłamstwa i manipulacje? No oczywiście, że tego chcemy :) i nie ma tu mowy o sile argumentów, bo jak ktoś nie uznaje wspólnej przestrzeni argumentacji (czyli badania złe, lekarze źli, naukowcy źli) to nie ma o czym rozmawiać. To trzeba cenzurować, żeby jednostki mniej radzące sobie z filtrowaniem informacji (czyli ludzie bez wykształcenia medycznego/biologicznego) nie ulegały kłamstwom. Innymi słowy - tak, jestem za tym by rugowano kłamstwo