Wpis z mikrobloga

@motoinzyniere: Jak sam zauwazyles po poczatku chodzi o umiejetnosci, jezeli koles umie duzo to nawet jak nie ma tzw doswiadczenia w CV to dostanie godna pensje, jak ma doswiadczenie i niewiele umie to juz niekoniecznie.
@pijmleko: > No no, przecież firmy tak chętnie zatrudniają studentów studiów dziennych xDDD

Oczywiście że tak. Podam przykład Kraków.

Jest ABB, FEV, Valeo, BWI, Fiedeltronik, Aptiv (Delphi), Nidec, Woodward, MAN i inne z branży, które spokojnie pozwalają na pracowanie 20h tygodniowo. Ewentualnie godziny nieregularne, ale żeby pod koniec miesiąca mieć te ~80.
@pijmleko: dzisiaj lojalność jest w cenie, co ja bym ci dał do roboty? Zamiatanie hali bo jak cie czegoś naucze to #!$%@? do konkurencji i zmarnowałem czas - byli już tacy co po miesiącu chcieli 3k podwyżki po czym wrócili pracować do starej firmy za 2,2k
@pijmleko: gadasz głupoty jak potłuczony xD Jak komuś nie będzie odpowiadać praca to ją sobie zmieni. Jest okres wypowiedzenia, jest urlop na żądanie więc można spokojnie poszukać nowej pracy "zawczasu" i migracja przejdzie stosunkowo płynnie. Nadal masz gimbusiarskie podejście w stylu "Nic nie umiem, nikt nie wie jak pracuję, nie mam doświadczenia i proponują mi 3200 brutto? Zimbabwe i mentalne średniowiecze" xD Powinni Cię jeszcze błagać żebyś dla nich pracował co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pijmleko: jak można dawać #!$%@? o stawkę w pierwszej pracy? 0 komercyjnego doświadczenia, a to znaczy ryzyko, że jak Cię zatrudnią to szybko #!$%@? albo nie będziesz się nadawał do pracy. ¯\_(ツ)_/¯