Wpis z mikrobloga

@pijmleko: no a Ty myślisz, że w prawdziwej pracy będziesz robić wszystko tak jak na studiach? xD To zobacz sobie na chociażby studia informatyczne gdzie leśne dziadki po 60+ lat przekazują wiedzę nieaktualną od 10 lat, używają oprogramowania którego komercyjnie się nie używa i na takich studiach możesz ewentualnie nabyć podstawy ale nauczyć się prawdziwego zawodu będziesz dopiero w pracy. Więc tak, wiem co mówię i zapisz sobie ten post i
opie, opie opie, kręcisz tu imbę, a mimo pierdyliarda pytań nawet nie napisałeś co umiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wycu91: Pytanie "co umiesz" jest strasznie głupie. Skończył studia więc możesz sobie sprawdzić w sylabusie co umie xD, ale pewnie nawet nie wiesz co to jest bo na budowie nie ma sylabusów xD
@Rst00: o #!$%@? xD jakie złoto, a działam sobie na działalności bez rejestracji (jest od marca tego roku), korki, robię rysunki, modele 3D

I nigdzie nie napisałem że umiem wszytko xD
@Rst00: nie dziwie sie opowi, sam jednak zmienilem branze na IT bo po prostu w IT kasa duzo wieksza. Na start, bez doswiadczenia, dostalem tyle ile mialem odchodzac z firmy inzynierskiej i to nie byle januszpol tylko zloty dostawca uslug inzynierskich dla najwiekszego producenta samolotw. odpowiadalem za projektowanie i certyfikacje (supplementary type certificate) remontow samolotow. Zamiast stresu, podrozy i roboty w nienormowanych godzinach mam home office, glupie klikanie w komputer i
@pijmleko: no to super że robisz, ale nadal nie ma to za dużo wspólnego z działalnością komercyjną dla większych firm gdzie jest inna specyfika projektu, inne wymagania itd. Masz jakieś podstawy ale odpowiedz mi na jedno pytanie. Czy zatrudniłbyś kogoś po studiach nie mając pewności jaki jest jego stan wiedzy, podejście do pracy, umiejętności? Zaryzykowałbyś kilkanaście tysięcy złotych w człowieka którego widzisz pierwszy raz na oczy? Pracodawcy minimalizują to ryzyko a
Pytanie "co umiesz" jest strasznie głupie. Skończył studia więc możesz sobie sprawdzić w sylabusie co umie xD, ale pewnie nawet nie wiesz co to jest bo na budowie nie ma sylabusów xD


@AntyDojcz: raczej to pytanie "skrót". Mógłbym zapytać, czym zajmował się działając w kole naukowym, jaki był jego zakres obowiązków podczas praktyk studenckich, czy robił coś ponad to.
Na budowie nie ma sylabusów. Przedni dowcip milordzie, doprawdy. ( ͡°