Wpis z mikrobloga

@pijmleko: patrzcie jaki jestem PAN inżynier po STUDIACH. 6k na rękę mi dajcie (jakieś 10k kosztów pracodawcy) bo przecież jestem KIMŚ I NIE BĘDĘ ZA DARMO PRACOWAĆ. Beka z Ciebie xD Ty chłopie jeszcze nie czaisz że studia a praca to są dwa różne światy, dwa różne podejścia do rozwiązywania problemów i w ogóle to że skończyłeś studia nie ma nic do rzeczy? Gdybyś poszedł do tej pracy to mogę się
@pijmleko: mordo
to jest normalna pensja w 1 robocie przez pierwsze 6-12 miesięcy. Plusy są takie że w miare szybko rośnie.

a koła naukowe to xDDDD, 7 robi, 30 osób jest zapisanych, 15 tylko po to żeby mieć podkładke u dziekana jak znowu #!$%@?ą przedmioty. Nie mówię że nie byłeś w tych 7 osobach ale szczerze to jest tak ważne jak czy miałeś pasek na swiadectwie w gimnazjum
@Rst00: a pracujesz w branzy czy tak tylko klapiesz buzka? 6 brutto to zarabia inz mechanik z 5 letnim doswiadczeniem a realia sa takie, ze nie masz komfortu przebierania w ofertach jak informatyk. Zagraniczne firmy to wiedza, ja na fakturze za swoja prace mialem od 20 do 50 dolarow za roboczogodzine, branza lotnicza, zgadnij ile z tego dostawalem na reke?
@pijmleko chciałem zapytać ile masz doświadczenia zawodowego, ale sądząc po twoich wypowiedziach to nie tylko 0, ale w ogóle się tym nie interesowałeś dopóki nie skończyłeś studiów. Sorry, ale jeśli to nie branża, w której wiedzę możesz zdobyć tylko na studiach, to jesteś obecnie tylko nieco lepszy od ludzi po gównokierunkach albo bez żadnych studiów. I to w teorii, bo w praktyce taki po gównokierunku nieraz ogarnia lepiej niż wielki pan mgr