Wpis z mikrobloga

@goferek: z jedynej strony jestem bardzo za, bo dopóki sama nie zaszłam w ciążę to okropnie męczyły mnie dzieci sąsiadów (te non stop piszczące i wrzeszczące, te wychowane, nawet jeśli trochę głośne, były spoko), w sumie dalej męczą, ale wiem, że mój nienowlak też będzie płakać czasami, z drugiej strony co, jeśli ktoś kupi mieszkanie w strefie bez dzieci a potem wpadnie/po 10 latach zachce dzieci? Watpie, że po prostu się
  • Odpowiedz
@rawilson Aha, no ale to na pewno na placu zabaw? Często bywam na placu zabaw i dzieci tam bawiace się raczej nie wydają takich odgłosów.. ale taka już średnia gownazeria biegająca po osiedlu i draca mordy to co innego xD Ogólnie powiem Ci że mam teraz dużo styczności z dziećmi i rodzicami i to co niektórzy odwalają to się w głowie nie mieści, ale kto ma z tymi dziećmi pracować, kształtować jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kriegor: tak, nawet nagralem film bo ludzie z biura się że mnie śmiali że przesadzam - jak im pokazalem to zmiekla im rura. Problem jest też taki ze plac jest ogrodzony z kazdej strony blokiem praktycznie więc sie niesie. Na szczęście to wynajem ale przy kupnie bede madrzejszy.
  • Odpowiedz
@goferek: Dzieci akurat wcale nie robią najwięcej hałasu (i stwierdzam to mimo tego, że sama nie planuję się rozmnażać). Zrób osiedle z zakazem remontów (oprócz np. paru wyznaczonych tygodni w roku) i z bezwzględnym zakazem koszenia trawników i zdmuchiwania liści, to masz pierwszą potencjalną klientkę.
  • Odpowiedz
Tysiąc razy lepszym pomysłem byłoby osiedle dla niepalących. Jakby ktoś z fajką wszedł, to wyskakiwałby pan Zdzichu z gaśnicą. To byłoby by piękne.
  • Odpowiedz
@goferek: co wy #!$%@? macie wszyscy autyzm? xD jakbys ty biedaku przezyl 100 lat temu jak ludzie mieszkali po 3 pokolenia w jednej izbie i dzieci były wszędzie na dodatek jeszcze kury piały i psy szczekały :D
  • Odpowiedz
@goferek: super pomysł pod warunkiem że jak różowy zaciąży to przed urodzeniem dziecka musi się wyprowadzić z tego osiedla a jak nie to sąsiedzi moga bezkarnie ukamienować różowa z dzieckiem w pierwszą niedzielę miesiąca
  • Odpowiedz
@mateusza: to i tak masz dobrze, ja mam do kompletu jeszcze drące ryka bachory, po min. 2 na sąsiada... x4... ( ͡° ʖ̯ ͡°) jedyny moment kiedy można wyjść na podwórko i posiedzieć w ciszy to południe w dzień roboczoszkolny xD
  • Odpowiedz