Wpis z mikrobloga

@daray89:

Nie rozumiem. Mówiąc o bricku, masz na myśli przepełnienie ręki. Wiem, że możesz mieć maksymalnie 10 kart, ale co to ma w związku z Uzurpatorem?

No i czy ten coin jest aż taki ważny?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Marcinox: projektujesz i ukladasz talię z myślą o konkretnych synergiach, potencjalnych combach. Mulligan daje Ci komfort wymiany dobranych kart których chwilowo nie potrzebujesz a ktore są pustymi punktami na ręce - np trio wiedzminow które samo się wyciaga, tudzież inne karty których startowo na R1 nie potrzebujesz.
Uzurpator bazowo ma zerowy mulligan, składanie z nim talii wymaga dobrego przemyślenia każdej karty tak aby zminimalizować ryzyko uceglenia ręki pechowym dociągiem
@daray89:

Nie no rozumiem na czym polega mulligan, ale chodzi mi o ocenę, czy biorąc Uzurpatora mamy szansę pokrzyżować plany jakiejś talii opartej na przywódcy. Wiem, że jeszcze za wcześnie na oceny, ale jestem po prostu ciekawy, który przywódca jest obecnie najmocniejszy, i czy można jakiegoś skontrować Uzurpatorem. ;)
@Marcinox: takie jest założenie Uzurpatora, że blokujesz bohatera, na którym często opiera się win condition, albo mocne combo (np. Foltest + Gaunter). Trudność Uzurpatora polega nie na tym, czy zablokujesz komuś win condition czy nie, ale na tym, że możesz mieć źle dobraną talię i przeciwnik mimo wszystko cię pokona, bo ma większe pole manewru z kartami