Wpis z mikrobloga

Dlaczego tramwajarze trąbią na kogoś kto próbuje wykonać manewr zawracania (°° kierowca doskonale wie co zrobił I chce zjechać z torów tak szybko jak to możliwe. Ale tramwaj zatrabi I to ze 2 razy budując przy tym napięcie I frustracje I tak zestresowanego kierowcy. Skąd w nas ten jad...
#szczecin
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

takie kobiety wiekszoscia nie maja ani jednej cechy, ktore sa poszukiwane przez facetow, badzmy szczerzy, na uj mi kobieta, ktora nie wychowa mi dzieciaka, bo bedzie w pracy, wiekszosc facetow, szczegolnie po 30 szuka matek dla swoich przyszlych dzieci bo kase sami zarabiaja, wiadomo sa wyjatki, ludzie ktorzy nie chca zakladac rodzin, ale tacy nie chca sie wcale wiazac xD


@Sweet_acc_pr0sa: co? xD

@typiara_z_wykopa: już wiele razy o
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje akurat sytuacja która mnie poruszyła miała miejsce gdzie tramwaj wyjeżdżał zza zakrętu. Kierowca miał pełne prawo nie widzieć że on się zbliża. Tak czy inaczej bulwersuje mnie agresja I brak wyrozumiałości. Bądźmy dla siebie ludźmi.
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: @pawel-niczyporek: a jeżeli tramwaju nie widział? (bo ten wyjechał zza rogu lub z dołu jakiegoś wzniesienia)
albo widział, ale na tyle daleko, że stwierdził, że zdąży, a okazało się, że jechał sznur samochodów i jednak nie? (tu alternatywą jest blokowanie ruchu samochodowego na minutę czy dwie, a to też kiepska opcja).
  • Odpowiedz