Wpis z mikrobloga

Loszkom to łatwiej, dziś spotykam taką w Jagiellonce, podchodzi do mnie i pyta czy pomogę jej wejść, bo ochroniarz już dwa razy ją odsyłał że czegoś tam nie ma.

No to jazda, zakładamy kartę, bierzemy kluczyk do szafki, zostawiamy ubrania, torby. A ta później do mnie czy zaprowadzę ją do lektorium. To jej odpowiadam, że najpierw sobie trzeba książki zarezerwować w necie.
I znowu jazda - do komputerów, nauka logowania, rezerwujemy jej książki, później prowadzę ją do czytelni i mówię co i jak, a ta mi wyskakuje że ładny ze mnie weteran xD i czy obiad razem zjemy jak sobie zrobię przerwę, bo tu ponoć tania stołówka jest w Żaczku.

Pamiętam jak ja chciałem pierwszy raz skorzystać z tej biblioteki, to pewnie z godzinę się męczyłem żeby wszystko ogarnąć i pracę, którą mogłem wykonać w 5h robiłem 8h, czułem się jak zielonka na wykopie, a ta cyk - wszystko na dłoni.

#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #truestory
  • 17
@Aloesowy_Parapet: Ehe, myślisz, że facet będzie tak samo pomocny dla brzydkiej i/lub niezadbanej?

Hołdy to by każdy chciał odbierać, #!$%@?ć nad swoim wyglądem, już nie każdy.

Nie ma nic za darmo i foszki na swoje fory uczciwie sobie pracują.
@FeyNiX: Śmieszne, nie wiem ile im to zajmuje, ale to pewnie jak z ogródkiem, jak się zapuszczą, to mają potem pewnie full roboty. I muszą tak się na bieżąco ciągle pucować, jest to pracożerne czasochłonne i kasochłonne.

I już to widzę, jak taki mirek-orbiter czy mirek-cuck z równym entuzjazmem odwala jakąś robotę za otyła albo nieładną mirabelkę.

Poza tym, to musi być naprawdę wujowe uczucie w trakcie starzenia się, gdy taka
@mieszko111: no ogólnie latem gdy się chodzi w krótkich ubraniach to prawie codziennie musza ogaarniac nogi a to znacznie więcej czasu zajmuje niż nam ogolenie ryja, malowanie tez trochę zajmuje do tego musi być jeszcze precyzja i w ogóle
Uśmiech i mile słowa


@Aloesowy_Parapet: To bądź miłą spasioną brzydką mirabelką, na pewno wszystkie orbitery i cucki będą na wyścigi licytować się w byciu pomocnym.

Jak jestem człowiek spokojny, to uważam stwierdzenie "fiszki na swoje fory uczciwie sobie pracują" jest pomówieniem i jasną prowokacją. #usunkonto


Zielonka, spadaj na bambus.

@FeyNiX: Przede wszystkim, muszą sobie przed danym życiem uczciwie zapracować na ładne ciało, to raz. Nie ma nic za darmo. Potem