Wpis z mikrobloga

Zima za pasem, więc trzeba kończyć sezon #chilizgobim

W sobotę robię ostatni zbiór, rwę też całą niedojrzałą zieleninę, której dzięki uprzejmości pogodnego października nie będzie zbyt wiele ;)

W związku z tym tradycyjne #rozdajo 1 zestaw degustacyjny powędruje do wylosowanego spośród plusujących Mirka lub Mirabelki ;)

Wybaczcie, że zdjęcie jak przy pierwszym rozdajo, ale papryki jeszcze na roślinach, a że zestawy będą takie same (w sumie to chyba w dwóch pierwszych turach zestawy były większe niż na zdjęciu) to wydaje mi się, że to dobre zobrazowanie ;) Oczywiście papryczki będą z etykietkami pozwalającymi rozpoznać co to za odmiana. Wysyłka na mój koszt.

#chili #chilihead #papryka #papryczki #gotowanie #kuchnia #domowyogrod #jedzenie #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #rolnictwo #wies #goomowesosy #ostrezarcie #ostresosy
Pobierz gobi12 - Zima za pasem, więc trzeba kończyć sezon #chilizgobim 

W sobotę robię ost...
źródło: comment_W1qtpcjCgKUv3aJBpb3DcxFdekrSrK5h.jpg
  • 79
@maciius_97 Tak. Tak jak pisałem wyżej trzeba pisać na PW.

@toxyczny Może Ci się uda wylosować. :-)

@wolnomi Zależy od odmiany. Ale większość zrywam i kładę w ciepłe miejsce. Powinna większość dojść.

@przemekk121 Akurat tego nie jestem pewny, bo w tym roku miałem tylko jeden krzak Hab. Yucatan White i nie wiem czy już nie jest w całości oberwany.

@lukaschels Pamiętam. Część się jeszcze suszy, część czeka na zmielenie, ale nie długo