Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki ʕʔ Po kilku latach pracy w studiach tworzących duże gry komputerowe nadszedł czas na małe zmiany. Od kilku miesięcy pracuję z kumplem nad grą mobilną typu endless runner.

Gra w klimacie filmów drogi, gdzie zasuwamy jednym z małych uroczych autek po pustyni* starając się nie rozbić.

Motywy filmowe będą również wplecione płynnie w grę, w postaci szybkich filmowych cięć, efektownych wybuchów czy chociażby pojawiających się dialogów.

#drive - An endless driving video game

Niedawno wypuściliśmy trailer oraz prezentowaliśmy grę na PGA w #poznan gdzie każdy z odwiedzających miał szansę zagrać, podzielić się sugestiami i wrażeniami z nami oraz... napić się kawy - z racji tego, że kawa w grze pozwala naszemu kierowcy nie zasnąć, oraz zwiększa nam tempo samej rozgrywki.

Tworzymy ją na Unity, przy użyciu Blendera. Ja zajmuję się oprawą graficzną, kolega Darek odpowiada za stronę techniczną oraz wydawniczą. Gra będzie dostępna za darmo na #android i #ios w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Zapraszam też na nasz Facebookowy fanpage.

Chętni do testowania? Dajcie mi znać tutaj, w wiadomości prywatnej albo na FB. Odezwę się jak przygotujemy następny build testowy.

*oczywiście autek jak i tras będzie więcej w miarę rozwoju gry. Obecnie jesteśmy na etapie zamykania wszystkich ficzerów gameplayowych i tworzenia głównego 'rdzenia' gry.

#gamedev #indiegamedev #unity #blender #gry #drivegame
K.....s - Cześć mireczki ʕ•ᴥ•ʔ Po kilku latach pracy w studiach tworzących duże gry k...
  • 42
  • Odpowiedz
Jeszcze takie pytanie: będzie tryb multiplayer, gdzie inny gracz wciela się w > police? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@KMiklas: > Po wersji mobilnej chcemy zrobić bardziej dopracowaną wersję PC.
Jak ty mi zaimponowałeś <3
  • Odpowiedz