Wpis z mikrobloga

Ja, zakładając konto na wykopie w 2015 roku:

-zatwardziały korwinista, propagandzista korwinizmu na wykopie
-neuropa to zło wcielone opłacone przez lobby
-konserwy to kwiat narodu polskiego
-hurr durr patryjota, husaria, odzyskać Kresy Wschodnie
-piwniczak bez przyjaciół
-fanatyczny katolik- obrońca religii i Kościoła w internecie
-wielko Polsko katolicko
-homofob
-popierający nacjonalistów
-antyaborcjonista
-wrogo nastawiony do ateistów

Ja w 2018 roku:

-bezpartyjny
-antykościelny, antyreligijny
-rozdział państwa od Kościoła- za wypowiedzeniem konkordatu
-tolerancyjny dla innych orientacji seksualnych
-pro-aborcyjny
-słaby patriota
-nietrawiący nacjonalistów
-śmiejący się z korwinizmu
-już nie piwniczak, mam wielu znajomych
-neuropa to zbiór ludzi kierujących się logiką, rozumem
-konserwy to dzieciaki piwniczaki z wypranymi mózgami

W 2015 roku śmiałem się, gdy mówiono mi, że jeszcze wyrosnę ze swoich prawicowych poglądów, a tu proszę.

#neuropa #religia #katolicyzm #bekazkatoli #bekazprawakow #homoseksualizm #korwin #polityka
  • 137
eśli ktoś w taki sposób dzieli sobie świat na MY i ONI i co lepsze przechodzi z jednej skrajności w drugą, to według mnie ma raczej skrajne poglądy.


@bachuxd: ale nie ty pisałeś o kryterium oceniania, tylko z góry oceniłeś, że op ma skrajne lewicowe poglądy. Ja to zanegowałem, bo dokładnie takie myślenie podlega pod dwubiegunowe patrzenie.
Przypominam:

Nie martw się, ze skrajnie lewicowych, też jeszcze możesz wyrosnąć.


Dalej piszesz:

Ale
@NieBojeSieMinusow: jeśli ktoś ma poglądy oparte o jakieś wartości to przejście z lewa na prawo i odwrotnie jest niemożliwe. Jeśli ktoś jest galaretą społeczną to jak najbardziej i wtedy wystarczy niewielki wpływ środowiska i pyk - poglądy się zmieniają. Takie osoby i tak długo nie zostaną przy nim - wystarczy jakieś zrządzenie losu np. kasacja konta w tym szambie i pyk - znowu się zmienią.
@Dobre_bo_z_Marcepanem: Ja tam dalej jestem konserwatystą bo po prostu te poglądy są bliższe mojemu sercu, tak samo jak patriotyzm. Antykościelny byłem zawsze. Natomiast na pewno zrobiłem się bardziej otwarty w sensie tolerancji dla innych narodowości czy też mniejszości ideologicznych, natomiast bynajmniej nie jest to zasługą propagandy neuropy, a bardziej zobaczenia jak bezsensownie przeżarci nienawiścią są niektórzy ludzie (Żydzi spiskuję panie!). Dla takich ludzi moja sceptyczna postawa to było za mało, więc
@Dobre_bo_z_Marcepanem: Miałem całkiem inaczej.
Od gimnazjum lubiłem ekonomię i politykę i czym byłem starszy tym bardziej byłem za czymś ala Korwinizm, tylko jak najdalej od Korwina. Czyli wolny rynek, brak socjalu, doskonała konkurencja, kapitalizm. CZym więcej człowiek pracował, więcej zarabiał, miał więcej otwartych znajomych, wiedział dzięki temu więcej o rynku i ogólnie wiedział więcej. Czym więcej książek z ekonomii tym też bardziej w stronę prywatności i wolności. A to że lewica
polityków którzy podejmą sensowne działanie w 10-20%,


@Loloman: gdyby tak było, że politycy popełniały błędy w 90%, to dziś bylibyśmy dużo biedniejsi niż w 89r. Jestem ciekawy co to za książki "ekonomiczne" przeczytałeś. Mógłbyś je podać?

Weź doczytaj ze zrozumieniem następnym razem :)

ale ty nie rozumiesz, że ja robie sobie bekę z tego co wypisujesz? Pro tip: Ludzie nie głosują na korwina, bo nie ma racji w 95% przypadków. Pozostałe
@Xianist: Robisz sobie bekę z tego że nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie rozumiem jaką masz bekę z tego... Dziwne... :/
Twój drugi post ma sens, pierwszy to ośmiesza ciebie - i nie próbuj go bronić, odpisałeś zwyczajnie nie doczytując bo chciałeś zabłysnąć i nie wyszło. Bywa, lepiej przyznać się do błędu i dyskutować dalej. A na drugi można coś odpisać.
Na początek zawsze polecam kompendium wiedzy o gospodarce i ekonomii