Wpis z mikrobloga

Ja, zakładając konto na wykopie w 2015 roku:

-zatwardziały korwinista, propagandzista korwinizmu na wykopie
-neuropa to zło wcielone opłacone przez lobby
-konserwy to kwiat narodu polskiego
-hurr durr patryjota, husaria, odzyskać Kresy Wschodnie
-piwniczak bez przyjaciół
-fanatyczny katolik- obrońca religii i Kościoła w internecie
-wielko Polsko katolicko
-homofob
-popierający nacjonalistów
-antyaborcjonista
-wrogo nastawiony do ateistów

Ja w 2018 roku:

-bezpartyjny
-antykościelny, antyreligijny
-rozdział państwa od Kościoła- za wypowiedzeniem konkordatu
-tolerancyjny dla innych orientacji seksualnych
-pro-aborcyjny
-słaby patriota
-nietrawiący nacjonalistów
-śmiejący się z korwinizmu
-już nie piwniczak, mam wielu znajomych
-neuropa to zbiór ludzi kierujących się logiką, rozumem
-konserwy to dzieciaki piwniczaki z wypranymi mózgami

W 2015 roku śmiałem się, gdy mówiono mi, że jeszcze wyrosnę ze swoich prawicowych poglądów, a tu proszę.

#neuropa #religia #katolicyzm #bekazkatoli #bekazprawakow #homoseksualizm #korwin #polityka
  • 137
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: Też to przerabiałem. Potem tylko trochę poczytałem, trochę pomyślałem i doszedłem do wniosku jakie to jest idiotyczne i do jakich patologii samoistnie prowadzi.

Ba, z dekadę temu byłem też homofobem. Też wystarczyło tu tylko poszerzyć horyzonty i trochę pomyśleć nad tematem.

Natomiast ile nie myślę o swoich obecnych poglądach, ile bym nie czytał, ile bym się nie uczył, to dalej nie potrafię "zajść dalej". Więc wychodzi na to, że
  • Odpowiedz
Natomiast ile nie myślę o swoich obecnych poglądach, ile bym nie czytał, ile bym się nie uczył, to dalej nie potrafię "zajść dalej". Więc wychodzi na to, że to są jednak te optymalne, najbardziej zdroworozsądkowe poglądy.


@Hound: Definitywnie, już się nie da. Dlaczego? Dlatego
https://www.wykop.pl/link/4585369/comment/59305801/#comment-59305801

Jakiś jeszcze chce sobie poszczekać? Odpowiadajcie, chętnie poszerzę swoją kolekcję.

Najlepsze poglądy to takie które się chroni czarnolistą ( ͡~ ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: No bo to tak działa, ludzie którzy nie wyrośli z prawactwa to po prostu ci, którzy zatrzymali się w rozwoju na poziomie gimnazjum. Ja to nawet na marsze narodowców kiedyś chodziłem, w internecie dzielnie wojowałem z lewakami w imieniu UPR, a dziś nie wyobrażam sobie jak można nieironicznie popierać #!$%@? albo skandować hasła o wielkiej polsce katolickiej i zakazie pedałowania xD W sumie tak sobie myślę że to właśnie
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem to, ze kiedys byles #!$%@? to nie znaczy, ze teraz jestes okej, bo wyzbyles sie swoich największych wad. Kilka lat temu gdy pis tak nie dominowal na prawicy to wlasnie prawicowe idee byly bardziej atrakcyjne dla takich choragiewek jak Ty (i byly to inne idee niz Ty wymieniłeś). Teraz gdy prawica jest kojarzona tylo z pisem i narodowcami to atrakcyjniejszy wiatr wieje od strony lewicy, czyli postep, tolerancja itd i
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: u mnie też się sporo zmieniło, ale to już z 5 lat temu, ale mam kilka pytań, na które możesz odpowiedzieć jak będzie ci się nudzić - co sądzisz na temat dżender, decydowania o płci kulturowej swojego dziecka, korekcji płci na poziomie hormonalnym oraz chirurgicznym u osób poniżej 18 roku życia. A z takich ekonomicznych kwestii - czy uważasz że gospodarka planowa jest lepsza? Jakie masz podstawy na dzielenie
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem:

Nie rozumiem. Ja od dawna miałem wolnościowe poglądy gospodarcze, w innych kwestiach często się nie zgadzam, również uważam że Państwo i Kościół należy rozdzielić. Ciężko mi sobie wyobrazić żebym mógł zmienić poglądy z wolnościowych, które są jakże naturalne i sprawdzone, na socjalistyczne, które zawsze kończą się katastrofą. I tak będę głosować na Korwina, bo nie widzę innej alternatywy, a gospodarczo zgadzam się niemal całkowicie - co jest zresztą dla
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: Już śpieszę z wyjaśnieniem. Tak naprawdę nigdy nie miałeś żadnych poglądów. Ani kiedyś konserwatywno-liberalnych, ani teraz lewicowych. Po prostu idziesz za stadem. Wyznajesz to, co w danym momencie jest bardziej modne i/lub co mówią Twoi znajomi. Nie ma za co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: dobra, a jak tam poglądy na państwo i podatki?
Rozumiem, że w 3 lata nagle zaczęło ci się podobać, ile kasy oddajesz i że państwo moze sobie zakazać czego chce i kiedy chce i to nawet nie musi mieć sensu (długaśny zakaz przenoszenia broni w Małopolsce i na Śląsku).
  • Odpowiedz
-neuropa to zbiór ludzi kierujących się logiką, rozumem


@Dobre_bo_z_Marcepanem: No no, nie przesadzaj. Są wśród nich ludzie o poglądach bardziej centrycznych i zdrowo umiarkowanych, ale są też prawdopodobnie niezbyt normalni ludzie odpowiadający swoją aktywnością stereotypowemu Sorosowemu trollowi od homopropagandy, nienawiści do białych ludzi i grania na rzecz Izraela. Neuropa to bynajmniej nie jest grupa o pozytywnym wydźwięku, co najwyżej neutralnym. Zbyt dużo tam osób którym rozkład Europy, cywilizacji zachodniej i
  • Odpowiedz