Wpis z mikrobloga

@szalony-swir: i ten status "założyciel". On czuje się w obowiązku sprawowania opieki nad grupą. Taka matka-kwoka. Usiądzie taki na wykładzie w pierwszym rzędzie i się kurr zgłasza xDD A po wykładzie bije brawo i składa gratulacje prowadzącemu zajęcia.
  • Odpowiedz
@zaufaj_mi_jestem_doktorem_teologii: Akurat ten status założyciel jest przydzielony każdemu kto na początku istnienia grupy doda jakikolwiek post, wtedy dostaje to obok nicka. Że niby pomaga w jego tworzeniu czy coś takiego, działa niedługo po założeniu, taka ciekawostka.
  • Odpowiedz
  • 117
@szalony-swir po części ma trochę racji, bo nienawidzę spóźnialskich (zresztą jak każdy), zaczyna się wykład i przychodzą jeszcze tacy i drą się wręcz na całą sale "dzień dobry" jeszcze drzwiami muszą #!$%@?ąć, że aż prowadzący musi przerywać i wejdzie tak z 5 osób. Na miejscu prowadzącego ostro bym się #!$%@?ł. A najgorsi i tak są ci którzy potrafią się spóźnić po przerwie.
  • Odpowiedz
  • 6
@Infamiee ale raczej nikt nie spóźnia się celowo. Wiem po sobie, bo na uczelnie jak wszystko dobrze pójdzie mam dojazd 12-15 min. Z dojściem na przystanek 21min. Jednak wychodzę z zapasem często 40-sto minutowym. Ale zdarza się, że autobus nie przyjedzie, albo jest tak #!$%@? ludźmi że stopy nie zmieścisz.
  • Odpowiedz