Wpis z mikrobloga

Miałem sesję fotograficzną.
Iks de z tego jak to brzmi, ale to prawda. Patrzcie na efekty ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ogólnie jestem #!$%@? więc strona internetowa dalej leży, ale mam nadzieję, że dzisiaj dogadam wszystkie szczegóły i będę mógł ruszać do przodu. Bo strona musi być - ukróci to masę problemów.

Swoją drogą kto się wybiera na #wy ? Bo ja się zaczynam stresować, że z niczym się nie wyrobię i że wykopki będą mieć totalnie w dupie jakiegoś gościa z dziwnymi brelokami. Bo chyba sam miałbym trochę w dupie gościa z dziwnymi brelokami ¯\_(ツ)_/¯

#rozkminkrzaka #tworczoscwlasna #dziendobry #gownowpis
Pobierz
źródło: comment_Qu7ARmuliuFYMAhlfXrKMKVn6l78zTpx.jpg
  • 74
@Wozyack będę mieć ponad 200 różnych breloków + wisiorki, wszystko na sprzedaż a także do wygrania w konkursach bo na pewno trochę breloków poleci do administracji wykopowej żeby je odpowiednio porozdawali :)
@lis6502 aaah, no i przyszła moja inspiracja!
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Jakbym miał go w tym momencie w ręce to nie byłoby problemu - tak jak mówisz odcisnąć na szybko w plastelinie/modelinie, formę wyciąć z cienkiego pleksy, pozaklejac wszystko i wylewać.

Ej #wroclaw nie ma ktoś wykopowego breloka tutaj do pożyczenia? :>>
zas kumpel ktory mial mi zrobic metalowa forme do wypalania


@bkwas: nie myślałeś o tym, żeby to po prostu zlecić do zrobienia na jakimś CNC? Aha no i jak z trytem udało Ci się go dostać?
@zaltar: Kumpel miał się tym zająć więc nic nikomu nie zlecałem, ale dokładnie tak samo było ze stroną i teraz już dobrze wiem, że najłatwiej i najlepiej jest komuś po prostu zlecić i zapłacić a nie cebulić jak debil.

PS: tryt idzie już 41 dzień do mnie i dalej nic :(
@lumi_wood: ja już Cię Mirku już od początku obserwuje, pytań to mam milion xD

Ale przede wszystkim - masz chyba frezarkę CNC albo laser - bierzesz zlecenia z zewnątrz? Chętnie bym komuś poleconemu zlecił różne rzeczy, a wolę dać zarobić Mirkowi :>
@lumi_wood: Oooo panie, teraz już się nie zgłoszę bo mam pełno innych rzeczy do zrobienia ale oczekuj mnie Mirku xD

Będę pisać albo na fb albo na pw tutaj jak się nie obrazisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bkwas: widziałem na facebooku, że robisz breloki np. z roślinkami i innymi rzeczami, ale na allegro ich nie ma. To jakaś limitowana edycja, albo masz jakiś sklep, czy nie na sprzedaż?
Kiedy można się spodziewać breloków z motywami zegarkowymi?
PS. fajne nuty na youtube :)
@Eoghan o kurczak, ktoś słucha tego jednak?! :D miło, bo to też cząstka mojego życia.

A co do wyrobów "około kwiatowych" - one będą, obiecuję - już teraz mam około 40 różnych, ale nie mam czasu robic zdjęć i wystawiać tego na allegro - jestem w trakcie robienia strony internetowej - tam już będą wszystkie produkty, wszystkie warianty breloków i kolorów ;)

Myślę że w ciągu tygodnia będzie wstępna strona, a za