Wpis z mikrobloga

Miałem sesję fotograficzną.
Iks de z tego jak to brzmi, ale to prawda. Patrzcie na efekty ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ogólnie jestem #!$%@? więc strona internetowa dalej leży, ale mam nadzieję, że dzisiaj dogadam wszystkie szczegóły i będę mógł ruszać do przodu. Bo strona musi być - ukróci to masę problemów.

Swoją drogą kto się wybiera na #wy ? Bo ja się zaczynam stresować, że z niczym się nie wyrobię i że wykopki będą mieć totalnie w dupie jakiegoś gościa z dziwnymi brelokami. Bo chyba sam miałbym trochę w dupie gościa z dziwnymi brelokami ¯\_(ツ)_/¯

#rozkminkrzaka #tworczoscwlasna #dziendobry #gownowpis
Pobierz bkwas - Miałem sesję fotograficzną. 
Iks de z tego jak to brzmi, ale to prawda. Patr...
źródło: comment_Qu7ARmuliuFYMAhlfXrKMKVn6l78zTpx.jpg
  • 74
@Wozyack będę mieć ponad 200 różnych breloków + wisiorki, wszystko na sprzedaż a także do wygrania w konkursach bo na pewno trochę breloków poleci do administracji wykopowej żeby je odpowiednio porozdawali :)
@lis6502 aaah, no i przyszła moja inspiracja!
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Jakbym miał go w tym momencie w ręce to nie byłoby problemu - tak jak mówisz odcisnąć na szybko w plastelinie/modelinie, formę wyciąć z cienkiego pleksy, pozaklejac wszystko i wylewać.

Ej #wroclaw nie ma ktoś wykopowego breloka tutaj do pożyczenia? :>>
zas kumpel ktory mial mi zrobic metalowa forme do wypalania


@bkwas: nie myślałeś o tym, żeby to po prostu zlecić do zrobienia na jakimś CNC? Aha no i jak z trytem udało Ci się go dostać?
@zaltar: Kumpel miał się tym zająć więc nic nikomu nie zlecałem, ale dokładnie tak samo było ze stroną i teraz już dobrze wiem, że najłatwiej i najlepiej jest komuś po prostu zlecić i zapłacić a nie cebulić jak debil.

PS: tryt idzie już 41 dzień do mnie i dalej nic :(