Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób która maja air max 95, mianowicie dla was też ten but jest totalnie nie wygodny? Może dlatego że chodziłem przed pół roku tylko na booscie a jak wiadomo boost>>>>air. Druga sprawa, też wasze buty maja takie brzydkie ślady kleju, może się czepiam ale to serio widać i jest okropne, pozatym w butach za taki hajs to totalnie lipa #nike #streetwear #airmax #buty
drgamidyga - Pytanie do osób która maja air max 95, mianowicie dla was też ten but je...

źródło: comment_Uf9UvKkSlJWPUXhrVOzSNUCi7YPBcnPQ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@drgamidyga: Na początku niewygodne, ale jak się trochę rozbiją to może być. Jakość pozostawia wiele do życzenia i cały czas się #!$%@? rozwiązują. Za więcej niż 450 nie warto imo
  • Odpowiedz
@Cwelohik: @drgamidyga: akurat w 97 jest podobna jakość, nike jak zwykle ssie, a ceny mocno wygórowane. Na gorsza pogodę air>boost. I prawda taka, ze po dłuższym chodzeniu boost juz taki mega wygodny sie nie wydaje. Przynajmniej ja tak w pureboostach mialem
  • Odpowiedz
@drgamidyga: Mnie kiedyś jak złapał w nich deszcz, a skarpetki miałem poniżej kostki to #!$%@? mnie obdarły nad piętą z tyłu do krwii. Poza tym, na początku musiały się rozbić, ale później jest już ok i bardzo często w nich śmigam. Za swoje dałem ponad 2 lata temu, przed boomiem na nie, ok. 350zł za all white cw.
  • Odpowiedz
@drgamidyga: Moje rozbiły się po tygodniu chodzenia,obdzierały mnie w 'stopkach' zmieniłem skarpety na dłuższe i wszystko zajebiście, polecam jakieś fajne wzory skarpet będzie to jakoś wyglądać.
  • Odpowiedz