Wpis z mikrobloga

jechałem sobie przepisowo i bezpiecznie lewym pasem autostrady, jakieś 100km/h, rozkoszując się widokami oraz muzyką - z radia leciała akurat moja ulubiona grupa rockowa - The Farters and Cocksuckers Trio Quartet, kiedy nagle jakiś buc w swoim SUVie zaczął mnie wyprzedzać z prawej strony. Oczywiście przyspieszyłem, bo przecież jak toto śmie wyprzedząć mnie z prawej strony, uprzednio migając kierunkowskazem tylko kilkanaście sekund. Co prawda chyba wcześniej jechał za mną i wlókł mi się na zderzaku - ale jechałem przepisowo! Do tego wleczenie się na zderzaku i dawanie znaków światłami jest niebezpieczne. No i przecież jechałem 100/h to ile on chciał jechać? 120?! 130? a może 150???!!!!
Jak tylko zobaczyłem kątem oka te jego niebezpieczne próby wjechania przede mnie przyspieszyłem. Moja asterka w dieslu, w doskonałym stanie bez żadnego trudu osiągnęla zawrotną prędkość 130 km/h, a typ musiał odbić z powrotem w prawo i hamowac przed tirem który tam sobie jechał. Oczywiście strąbiłem go, dając mu do zrozumienia jak bardzo niebezpiecznie się zachował. Moj kochany różowy pasek - Agnieszka dopingowałą mnie - nie daj sie Andrzejku, nagraj chama niech się nauczy jezdzić. Oczywiście moja niezawodna chińska kamera (na gearbeast dałem za nią 27 $ po 12 miesiącach czytania rankingów) nagrywała wszystko - będzie dowodzik i donosik! Jak tylko dojadę do Radomia zrzucę i wyślę policji. Typ w suvie zwolnił i zaczął jechać spokojnie. Trabnąłem jeszcze dla porządku ze 3 razy - niech wie, że musi się jeszcze podszkolić w znajomości PROD. Dzisiaj będzie dobry wieczór - mam ze 4 nagrania i wszystkie wyślę na policję. #nietakapastaznowu ##!$%@? #stulejacontent #pasta
  • 11
  • Odpowiedz
@Tichy: No to chociaż Clio. Żeby pokazać się publicznie w Multipli to trzeba mieć trochę odwagi - z obserwacji ich kierowców, to raczej nie buraki. W odróżnieniu od grzybów w Fabiach czy Clio.
  • Odpowiedz
chciałem niniejszy utwór zadedykowac znanemu kamerkowiczowi, społecznikowi oraz cykliście:
@reddin
dziękujemy, dzięki tobie nasz świat staje się codziennie lepszy!
  • Odpowiedz
@Tichy: Tak, Asterka w dieslu też jest spoko.

Fabię mi pierwsza przyszła na myśl, bo dzisiaj jechałem za dokładnie takim dzbanem w Fabii... najpierw wyprzedzały się tiry - tj jeden tir wyprzedzał trzy pod rząd... Tak więc jedzie pierwszy kierowca-żwirowca, za nim Passeratti, za nim jakieś Q5 potem Fabia no i na końcu ja. Trans w końcu zjechał na prawy, a Passeratti i Q5 - w długą, normalnie 140, bez szaleństw...
  • Odpowiedz