Wpis z mikrobloga

Myślałam o tym ostatnio i w końcu się zdecydowałam - poszłam do fryzjera, ścięłam prawie 30cm włosów i poprosiłam o przygotowanie ich (odpowiednio związane), bo właśnie idę na pocztę wysłać je do fundacji Rak’n’roll, która wykorzystuje je do robienia peruk dla kobiet walczących z rakiem i tracących swoje włosy przy chemioterapii () #czujedobrzeczlowiek

#thegirlcontent #nicwaznego #dziendobry #polska #pomagajzwykopem
T.....l - Myślałam o tym ostatnio i w końcu się zdecydowałam - poszłam do fryzjera, ś...

źródło: comment_4xMtwA6fyvhREtUjyE4txkfuu8p7v5EQ.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
@Shanny wlasnie ja nigdy nie kumalam fenomenu, mam koleżankę w pracy, która jakby mogła to by sobie wytatuowala MK na czole, tak jakby to byl wlasnie jakis prestiz i mnie to zawsze fascynowalo:D I w sumie jeśli mi sie coś wlasnie kojarzy z nieodocenioną żoną to właśnie prędzej MK niz cos bardziej niszowego nawet, dzieki za odpowiedz:D

@TheGirl no jasne, ja po prostu mijam dziennie 100 dziewczyn z tymi torebkami
  • Odpowiedz
@TheGirl: Ej, naprawdę lubię taki typ urody. Taka "normalna" kobieta, nie za wyzywająca, nie za szara - tak naprawdę ładnie i spokojnie ʕʔ

Nie, nie podrywam Cię spermiarsko :D Po prostu ładna z Ciebie dziewczyna, no ^^
  • Odpowiedz
Jak tak wygląda Twoja matka to powiedz mi jedno

Nie chcesz nowego tatusia? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Saute: Moja matka ma 60 lat, ale serio rysy twarzy prawie identyko. Jutro jak do mnie wpadnie to jej pokażę to zdjęcie :)

  • Odpowiedz
ej ladna jestes nawet!! Wygladasz mi na 30letnia zonke, ktora czuje sie niedoceniona przez swojego meza, dlatego szuka atencji u kolegow z pracy.


@Baitka: nie ma pierscionka ani obrączki
  • Odpowiedz