Wpis z mikrobloga

Myślałam o tym ostatnio i w końcu się zdecydowałam - poszłam do fryzjera, ścięłam prawie 30cm włosów i poprosiłam o przygotowanie ich (odpowiednio związane), bo właśnie idę na pocztę wysłać je do fundacji Rak’n’roll, która wykorzystuje je do robienia peruk dla kobiet walczących z rakiem i tracących swoje włosy przy chemioterapii () #czujedobrzeczlowiek

#thegirlcontent #nicwaznego #dziendobry #polska #pomagajzwykopem
T.....l - Myślałam o tym ostatnio i w końcu się zdecydowałam - poszłam do fryzjera, ś...

źródło: comment_4xMtwA6fyvhREtUjyE4txkfuu8p7v5EQ.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
@Scorpjon: jest cała lista na stronie fundacji - wtedy jest za darmo. Ale można tez iść do jakiegoś swojego, zaufanego i poprosić żeby je spleść i spiąć. Potem można wysłać samemu. Co kto woli :D
  • Odpowiedz
Pomyśleć ze tez chciałabym oddać ale mam tak krótkie włosy i same mi wypadają masakrycznie ( za przeproszeniem ) jak bym była po jakiejś chemioterapii. Brawo laska!
  • Odpowiedz
@Amishia: Pewnie nas zlinczują, ale jestem tego samego zdania. Moja różowa już oddawała i teraz chce to zrobić ponownie. Nie dość, że płaci za ścięcie włosów to jeszcze musi im to ładnie opakować i wysłać...
Czytam teraz na tej ich stronie i miesięcznie mogą rozdać maksymalnie 30 peruk, a można ją otrzymać tylko w kilku największych miastach w Polsce...
Czytałem artykuł sprzed 5 lat właśnie o nich i cena,
  • Odpowiedz
@TheGirl: No właśnie. Widziałem listę i w sumie to mało jest miast, które uczestniczy w akcji, a widziałem nawet i Szwecję na liście, żeby było śmieszniej. Poza tym, skąd wiadomo, że salon faktycznie wyśle te włosy, a nie sprzeda ich dla swojego zysku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przeo: do ścięcia potrzeba minimum 25cm - co uważam za dość długie włosy, sama praktycznie nigdy nie miałam takiej długości. W dodatku nie mogą być rozjaśnianie, zniszczone, nie mogą być po trwałej itp. Czasem dziewczyny maja pofarbowane i krótsze - nie nadałaby się
  • Odpowiedz
@TheGirl: OK, więc może nas dzieli mniejsza odległość :) z kimś powinnaś pójść na tę kolację, a jak nie jesteś głodna to zawsze można mniej romantycznie się napić Twoje ulubionego napoju :)
  • Odpowiedz