Wpis z mikrobloga

Mireczki i mirabelki, popełniłem kolejny wpis z serii „Papiestwo- prawosławny punkt widzenia”. Jeśli ciekawi was dlaczego prawosławni nie mają papieża oraz jak rozumieją Ewangelie, które na Zachodzie uznano za potwierdzenie prymatu biskupa Rzymu, to zapraszam do lektury oraz wykopania znaleziska---> https://www.wykop.pl/link/4558515/papiestwo-prawoslawny-punkt-widzenia-cz-ii/

#orthodoxia #prawoslawie #cerkiew #katolicyzm #kosciol #chrzescijanstwo #papizm #papiez #ekumenizm #biblia #wiara #teologia #jezus #bog #religia #4konserwy #historia #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki #filozofia #bizancjum #rosja #rzym #watykan #gruparatowaniapoziomu #mikromodlitwa #mirkomodlitwa #sredniowiecze
orthodox - Mireczki i mirabelki, popełniłem kolejny wpis z serii „Papiestwo- prawosła...

źródło: comment_LLcHVU0kffDSCRNDLNaF81Thf6SJVXIX.jpg

Pobierz
  • 1
@orthodox: Co do Biblii, to dodatkowo ST chyba nie pozostawia żadnych złudzeń co do tego, kto jest skałą.

' Tylko na Bogu polega moja dusza, od Niego przychodzi mi zbawienie. Tylko On jest moją Opoką(skałą), mym Zbawieniem i moją Twierdzą, zatem wielce się nie zachwieję. Jak długo będziecie napadać na męża? Zabijać gromadą jak pochylona ściana, jak walący się mur. Tak, uradzili go strącić z jego wysokości, upodobali sobie kłamstwo.