Wpis z mikrobloga

Ostatni taniec na trumnie tego chłopaka 4 godziny przed ciszą wyborczą w wykonaniu Stanowskiego. Do tego stopnia posunęła się ta hiena, by pomóc KonfedePiSowi w niedzielnych wyborach. Ostry najazd na koalicję rządzącą - ten pajac ustawił się w roli wyroczni i mówi, że politycy i - jak twierdzi - „uśmiechnięta hałastra” mają krew na rękach.

Wyjątkowo obrzydliwe jest też układanie tez. Fakty są proste i trzeba być ostatnim debilem, żeby tego nie rozumieć: chłopak swoją tarczą chronił wyrwę w pseudomurze. Na chłopski rozum można przyjąć, że po pierwsze miał zajęte ręce, więc jak miał wyciągnąć tę cholerną broń jednocześnie? Po drugie logicznym jest, że nie spodziewał się, że jakiś dzikus mu wbije nóż przywiązany do badyla…

Ale fakty się tu nie liczą - liczą się niedzielne wybory. Najobrzydliwsze zachowanie w historii Stanowskiego. A śledzę go od dobrych 10 lat. Zaczynam nim zwyczajnie gardzić (a kiedyś byłem fanem). Jak można się posuwać do czegoś takiego? Ha tfu!

#polityka #kanalzero #bekazpisu #sejm #neuropa #4konserwy #rosja #bialorus #wybory #bekazprawakow
Gours - Ostatni taniec na trumnie tego chłopaka 4 godziny przed ciszą wyborczą w wyko...

źródło: IMG_3731

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
@Gours: o nie ktos smial skrytykowac rzad usmiechnietej polski, bo dali dupy?

Mayday mayday słupki poparcia spadają co teraz? mayday mayday
  • Odpowiedz
@Gours: Nie płacz już, dobrą robotę chłopaki robią w kanale zero. Pozdrawiam z deszczowego bringiton ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Gours: a artykuły i doniesienia o tej dziewczynie co zmarła bo lekarze bali się usunąć martwy płód żeby nie podpadło jakiemuś świętojebliwemu pod aborcję to też tańczenie na grobie czy już się nie łapie do twojej banieczki?
  • Odpowiedz
Do tego stopnia posunęła się ta hiena, by pomóc KonfedePiSowi w niedzielnych wyborach.


@Gours: W którym momencie tego materiału wychwalił Konfederację lub PiS?

Typowy uśmiechnięty krytyk Kanału Zero jest typowy. "Nie zgadzasz się z narracją Koalicji Obywatelskiej, to jesteś za PiS lub za
  • Odpowiedz