Wpis z mikrobloga

@tweedledum_and_tweedledee: dlaczego lewica miałaby się nią zajmować? To, że w jakiejś kwestii się z kimś zgadzam nie znaczy jeszcze, że mam się nim na starość opiekować.

Twoje argumenty do tej pory:
- nie ma racji bo się zapiła (ad personam)
- lewica też nie ma racji bo jej nie uratowała (generalizacja przeciwników, przypisywanie obowiązków nie wynikających z niczego by potem zarzucić ich niewykonanie, z czego z kolei miałoby w jakiś sposób
@tweedledum_and_tweedledee: teraz to jest w stanie śmierci. Nie znam jej, i nie rusza mnie, że się zabiła. Tysiące ludzi, których nie znam - giną co dzień, i nie będę udawał, że mnie to obchodzi.

Natomiast obchodzi mnie fakt, że legalnie działająca instytucja wspiera przestępców i ukrywa ich przed organami ścigania. Bo zamiast obwiniać za samobójstwa ludzi którzy "nie uratowali" wolę obwiniać ludzi, którzy molestowali.
Stary , zluzuj majty , poddałeś się nagonce na KK.
Pisząc "legalnie działająca instytucja wspiera przestępców i ukrywa ich przed organami ścigania" masz na myśli demono-kratyczne rządy czy nasze sądy co np "skazały" wnuczka Wałęsy na 20 h prac społecznych za brutalne pobicie kobiety ?