Wpis z mikrobloga

Dyskryminacja wzrostowa mężczyzn to fakt!

link do artykułu: http://www.jonathanrauch.com/jrauch_articles/height_discrimination_short_guys_finish_last/

Wnioski:

1) Wysokim przypisuje się pozytywne cechy charakteru (dojrzały, inteligentny, dominujący, pewny siebie) a niskim negatywne (dziecinny, uległy, nieśmiały, wycofany)

2) W wyborach prezydenckich prawie zawsze wygrywa wyższy kandydat (w Polsce wyższy Komorowski wygrał z Kaczyńskim, a z Komorowskim wygrał wyższy od niego Duda)

3) Większość prezesów dużych firm to ludzie wysocy, jest ich tam znacznie więcej niż w ogólnej populacji

4) Niscy mają gorzej także w rozmowach o pracę. Nawet przy identycznych kwalifikacjach, rekruterzy w 3/4 przypadków przyjmą wyższego kandydata.

5) Wysokim proponuje się wyższe pensje w pracy, nawet przy identycznym wykształceniu i statusie socjoekonomicznym. Różnice zaczynają się już od najniższego szczebla. Wysoki stażysta dostaje na start średnio 12% więcej niż niski

6) Kobiety zawsze widzą wyższych mężczyzn jako bardziej atrakcyjnych. Tylko 3% kobiet chciałoby się umówić z niższym od siebie mężczyzną. Oznacza to, że im niższy jesteś, tym uboższa jest pula twoich potencjalnych partnerek

7) Różnice w postrzeganiu wysokich i niskich nie są kulturowe, lecz zakodowane w ludzkiej naturze. We wszystkich kulturach plemiennych na świecie niscy są postrzegani jako pariasi. W plemionach, żadna kobieta nie chce mieć niskiego za męża. Żaden rodzic nie chce niskiego za zięcia

Nie można mówić że wzrost nie ma znaczenia.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie #zwiazki #redpill #blackpill #rozwojosobistyznormikami #takaprawda #wzrost #seks #ciekawostki #nauka
Pobierz KolejnyWykopowyJanusz - Dyskryminacja wzrostowa mężczyzn to fakt!

link do artykułu...
źródło: comment_Uy0ZBDA4jLdmqIIVOE6v1EO1CsBRnkAr.jpg
  • 286
@KolejnyWykopowyJanusz: sprowadzanie wszystkiego do wzrostu (jako wartości bezwzględnej) jest bezmyślne. Kluczowa jest różnica wzrostu pomiędzy partnerami, która powinna być stosunkiem 1:1.09 (Pawłowski, 2010). Średni wzrost kobiety w Polsce to 164.4, więc mężczyzna mający 179.2 ma największe szanse. Wyższe (od średniej) będą preferowały mężczyzn mierzących więcej niż 179 cm, a niższe - niższych. Jasne, że są kobiety, które wolą mężczyzn wyraźnie wyższych lub też różnica wzrostu nie ma dla nich znaczenia, ale
Gorzej jak 90% facetow jest lepszych od ciebie wliczajac 14 latkow.


@Polkopsky: Lepszych w czym? Czy te 14-latki mają do zaoferowania to, co ty? Czy pewność siebie musi przejawiać się wyłącznie w byciu potężnym fizycznie? Nie te czasy stary.
Obwód nadgarstka- nie wszystko da się łatwo zmienić, ja piszę o tym, co się da. Po co wyskakujesz z nadgarstkiem?
@odpad_biologiczmy: A co to ma do rzeczy jaki ja mam wzrost?
@Rewolucjonista_przegrywu
@Polkopsky
@aardwolf
@KawaJimmiego
@odpad_biologiczmy
@KolejnyWykopowyJanusz

Ja polecam takie buty (bardzo wysoka niepozorna podeszwa) + sportowe żelowe wkładki do środka, tam jest bardzo dużo miejsca, a buty są lekkie, jak się włoży jeszcze wkladki to jest +2-3cm w gratisie. 5cm zyskacie minimum

Odkryłem to przez przypadek, kupiłem sobie takie buty i wsadziłem wkładki co by mi się lepiej chodziło, czasami muszę uważać na futryny w drzwiach XD w tych butach jestem wyżej
Pobierz H.....s - @Rewolucjonistaprzegrywu 
@Polkopsky 
@aardwolf 
@KawaJimmiego 
@odpadbiolo...
źródło: comment_Kc4Q2cvDxLULSmUZ2ZcPH3TqLFLKC8oC.jpg