Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Gr1mek: ale to prosta rzecz, którą ogarniesz sam - masz wiecej paliwa o optymalne możliwosći dzięki temu energetyczne/hormonalne to #!$%@? wiecej. Przecież to same plusy jak możesz dużo zarcia #!$%@?ć
@Kasahara Robię już 5/3/1 na 4 dni, plus dodatkowy dzień cardio XD. A i tak często mam nadwyżkę kaloryczna, bo nie potrafię się powstrzymać przed #!$%@? 4 czy 5 lodów na raz XD Ale tak zwyczajnje mam, nie jadę na mr.Olimpie () Do czasu, aż się nie uleje
@PrawyKuba: ja płakałem, że jestem endo i tyję od wody i że to genetyka, a na koniec redu 72 cm w pasie a nadgarstek 14.5 cm mniejszy od mojej żony ¯\_(ツ)_/¯
@Gr1mek: najważniejsze, ze budujesz masę i robisz progres siłowy, dociać kiedyś jak się chce, to nawet idiota potrafi, redukcja to najbanalniejsza rzecz w tym wszystkim
@Estetykatopodstawa: Gosc to drugi Ruski Niedzwiiedz, czlowiek, kt podszywal sie w internecie pod pewnego goscia. Prawdopodobnie zmarlo mu sie na raka trzustki. Drugim slawnym silaczem w unternecie byl Puma. Jego rowniez nikt nie widzial. :)
@Flypho:

- badanie na początku współpracy
- badanie po schudnięciu, czy nic się nie spieprzyło
- badanie na badanie na koniec masy (tu sam z siebie chciał bez mojego zalecenia)
- badanie na koniec minicuta (zawsze zalecam tu po mocniejszych redukcjach pełne)

Sam z siebie badam się 2 razy w roku i dla mnie to normalne. Od 2015 mam zrobione 7 pełnych paneli jako natty i fajny obraz porównania co jak
@Flypho: zapraszam na priv jeśli masz wątpliwości, bo formę zrobiłem lepszą niż tu wrzucona osoba z o wiele gorszego stanu ¯\(ツ)_/¯ i przecież takie sylwetki nie popadajmy w skrajność, że się jakieś nieosiagalne, przecież to i tak przepaść w stosunku do osób na SAA

Ba przewrotniej powiem - jeśli tak ktoś po 1,5 roku na SAA by wyglądał to raczej by było można powiedzieć, ze fatalna to przemiana a nie
@Flypho: w mojej praktyce to normalne, jak byłem 3 lata pod okiem Arka Czerwa to też było to normalne u mnie i innych chłopaków, których prowadził ¯\_(ツ)_/¯ dla mnie 1 raz w roku to totalnie najmniej jeśłi chodzi o badania nawet dla osoby podchodzącej totalnie amatorsko do tematu, a 2-3 razy to optymalnie (nie zawsze muszą być całościowe) - zawsze po jakiejś mocniejszej redukcji.
dla mnie 1 raz w roku to totalnie najmniej jeśłi chodzi o badania nawet dla osoby podchodzącej totalnie amatorsko do tematu


@Kasahara:
A możesz mi opisać, dlaczego u osoby nie kłującej dupska spodziewałbyś się jakiejś hormonalnej zmiany? Jak jakiś tłuścioch musi zgubić 30 kg bebecha to jeszcze jest to dla mnie zrozumiałe, ale jak napisałeś, że zalecasz badanie na koniec mini-cuta, gdzie jak mniemam, gubisz ze 3-4 kg tłuszczu i jeszcze