Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@przeczki: fakt powinenem wpisać w rozpiskę zmianę na Calvin Kleiny +5 do anabolizmu
@PanZdzislaw: cieżko to określić jakoś nigdy nad tym sie nie zastanawiam, ale myslę, że zachowaliśmy podobny lub minimalnie się zwiększył
  • Odpowiedz
@Kasahara: ale to musi sie chciec
ja mam od ciebie diete i plan na 8 tyg i doszedlem raptem do 6 tygodnia i nagle wyjazd, teraz znow wyjazd i wszystko idzie w #!$%@?
pozniej jakis slabszy okres i mamy regres silowy a waga do przodu:(
koncze wakacje 23.10 i znow zaczynam, tym razem jednak planuje nie odpuscic i po 8 tyg zglosic sie do ciebie poo kolejny plan bo na 40tke
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek:

No niestety dużo tutaj role gra samo życie i to kto ile ma czasu. Nie ma np. co okłamywać ludzi, ze np. 40 latek z dziećmi, żoną, etatem i innymi pasjami jest w stanie na 3 treningach i nie trzymanej do końca diety oraz małą ilością coś takiego zrobić w tym samym czasie. Ale to nie o to chodzi, niektórym to może zając 3-4 lata, każdy jest inny oraz ma
  • Odpowiedz
@Kasahara: zobaczymy ile taki ulaniec jak ja jest w stanie zrobic w 10 miesiecy
jedyny minus to operacja w miedzyczasie, ale jak ona sie uda to wroce do biegania bo mam pakiet rzeznika na przyszly rok, wiec od zera (bo nie biegam juz rok prawie) bede musial wytrenowac sie do ultra 85km w niespelna 5 miesiecy, a to pewno pomoze w zgubieniu fatu
  • Odpowiedz