Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Flypho: Bo to też daje Ci podgląd jak chłopak reagował na cięcie kcal, dołożenie wysiłku - na przyszłość wiedza, żeby mu nie spie*dolić samopoczucia jeśli będą się decydować na mocniejsze cięcie. Ty byś nie chciał poznać w 100% swojego organizmu jak reaguje na dane zmiany dietetyczne, treningowe, zmiany stylu życia? Tym bardziej, że u naturala jest dużo łatwiej to zepsuć, u kogoś z teamnatural wystarczy manipulacja dawką, jakaś tabletka i za
@Flypho:

Jasne już tłumaczę.

Taka praktyka daje mi obraz jak układ hormonalny danej osoby zachowuje się na danym poziomie % BF i gdzie jest jego set-point i homeostaza hormonalna. Pozwala mi to ustalić do jakiego poziomu możemy redukować w przyszłości (lub czy przerwać aktualna redukcją, albo w ogóle jej nie podejmować w danym momencie). Są osoby, które już poniżej 15 % zaczną się sypać z pracą przysadki, hormonów androgennych czy tarczycy.
@Kasahara: Mozesz trochę więcej przybliżyć proces owłosienia u Twojego klienta? Przecież to jest abstrakcja. Na pierwszych dwóch zdjęciach nie widać nawet krzty drobnego owłosienia (po goleniu mimo wszystko ślady są), do tego inna podłoga na zdjęciach z owłosionym typem a inna na zdjęciach grubego. Nie pasuje mi to wszystko. Edit - pieprzyków tez się dodatkowych dorobił a wcześniejsze cudownie stracił ?
@exe20: link w profilu i opis - wybacz, po prostu jestem tu +3 lata i za wszelką cenę unikam wrzucania tu takich rzeczy, przemian lub krzyczenia w ogóle, że się tym zajmuje - bo to źle jest odbierane i nie chcę być nachalny w sensie reklamowym/marketingowym.

@slayboos: w 1,5 roku raczej robi się fotki w różnych miejscach, nie ma raczej większego problemu abym pokazał Twarz na priv, ze to ta
@Kasahara: to mnie pocieszyłeś, bo robię mało cardio, a izolowanych na brzuch nie lubię.
Robię FBW, które wrzucałem jakiś czas temu, tylko zmodyfikowane tak jak radziłeś, czyli zmniejszona ilość powtórzeń, a zwiekony ciężar, myślę że tak do 70%. Po 1,5 miesiąca są efekty więc idę w to dalej.
Tym bardziej, że u naturala jest dużo łatwiej to zepsuć


@Poemat:
Jak to się psuje? Na siłowni mi już stuknął szósty rok, chyba nie ma takiej diety, której na sobie nie wypróbowałem, ważyłem zarówno 69, jak i 90 kg, trenowałem chyba wszystkimi możliwymi treningami i nic mi nigdy nie dolegało. Obecnie ważę 83 kg przy 183 cm wzrostu, jak mam zepsuć? Poproszę o jakiś poradnik, a chętnie spróbuję.

Są osoby, które
@Flypho: Spróbuj zejść do poziomu %bf dającego Ci podium na zawodach rangi MP - będziesz potrzebował na to 2-3x więcej czasu i wtedy zobaczysz jak po dupie dostaną hormony płciowe, lipidy, tarczyca
@Flypho: Napisałem Ci naturalną metodę - potrzebujesz tylko więcej czasu niż chłopaki na saa, dodatkowo stracisz gramy/kilogramy mięśni podczas tego procesu. Skoro masz 6 lat stażu natty i nigdy Twoje zdrowie nie ucierpiało w znaczym stopniu to trenujesz sobie rekreacyjnie dla siebie. Zrób redukcję pod scenę to sobie sprawdzisz wtedy o czym mowa
@Smartek: 3 fotka jest sprzed 8 tygodni, przedostatnia sprzed 2, obecna po prawej (z dziś). Wcześniejsze to czerwiec 2017 i grudzień 2017.

@analfabeta1993:

Cytując to co napisał w wywiadzie na początku:

4 miesiące siłowni. Co do przeszłości – miałem epizody, w których ćwiczyłem Tabatę 3 lub 4 razy w tygodniu (4 minuty), ale trwało to załóżmy ok. 3-5 miesięcy; 2 albo 3 takie epizody miałem.


Progres siłowy deklaracja z wywiadu