Wpis z mikrobloga

@Grejt_Sajaman: Problem jest taki, że w takich wypadkach TSUE wydaje wyrok kary finansowej na grube miliony, a nawet grube miliardy euro. Rząd i politycy mają to w dupie, bo ich to nie dotyczy tylko podatników czyli zwykłych Polaków. Cieszenie się z tego, że my i następne pokolenia będą spłacać dług świadczy o niskim intelekcie, krótkowzroczności, głupocie i zbytnim podleganiu emocjom.
@Grejt_Sajaman:

Jaki wylew kompleksów ludzi którzy za przeproszeniem gówno wiedzą o zachodzie i nigdy żadnego życia społecznego/biznesowego tam nie prowadzili (ʘʘ)

15 lat prowadzę drugie życie na zachodzie i tylko Polacy plus ogólna ściana wschodnia uważają się za gorszych od innych, inni zrobią za nich lepiej, tak, że Polakom będzie dobrze, nie dziwne, że Niemcy mają do nas takie podejście, zero pragmatyzmu w naszych ludziach.
Spójrzcie na
@Grejt_Sajaman władza ustawodawcza tworzy organ o kompetencjach władzy sądowniczej w którym orzekać będą członkowie władzy ustawodawczej. Organ ten będzie mógł pozbawiać praw wyborczych (biernego i czynnego) przed wyborami, a w uzasadnieniu projektu wprost pojawia się nazwisko głównego przeciwnika politycznego jako osoby, która może mieć coś na sumieniu.

Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie. PiS z niczym się nie hamuje. Odrzuca stadnardy europejskiej demokracji i jest mi wstyd za taki rząd i