Wpis z mikrobloga

I Ty tak na serio, że np. na 8 % BF nic się nie dzieje z leptyną , tarczycą, trzustką i panelem androgennym? Kompletnie nic? Trochę nie rozumiem do czego zmierzasz. Nie chcesz nie wierz, ze to jest zrobione naturalnie ¯_(ツ)_/¯ nie będę przekonywał na silę.


@Kasahara:
A tutaj masz 8% bf na tym obrazku? No chyba nie xD. Jeśli wg ciebie to jest 8% to ja obecnie mam 8%
  • Odpowiedz
@Flypho:

A gdzie ja napisałem, ze tu jest 8 % BF... czlowieku. Co wypowiedź albo nadintepretujesz albo wypisujesz rzeczy, które nie mają miejsca! Dodatkowo ignorujesz argumentacje i piszesz dalej swoje. Naucz się czytać - cofnij się do moich wcześniejszych odpowiedzi na spokojnie 1-2 razy je czytając głośno na głos. Dziękuje. ʕʔ Sorry ja jestem bardzo otwarty na dyskusje, krytykę, lubie rozmawiać, przyznaję się do błędów, no
  • Odpowiedz
Ale to nie o to chodzi, niektórym to może zając 3-4 lata, każdy jest inny oraz ma inne możliwości.


@Kasahara: Mundre słowa panie!
Serio, zawsze mnie #!$%@? czytanie przemian ludzi którzy robią zajebiste efekty typu 25%->8% w rok i mówią że wszystko można i wszystko naturalnie tylko za mało się starasz.
Dobra robota i cieszę się że "wychowanek" #!$%@? koncertowo i się słucha jak trzeba.

  • Odpowiedz
  • 1
@Kasahara ja już trzecie podejście robię do zbudowania dobrej sylwetki. Za każdym razem przerywałem przez duże zmiany w życiorysie. Teraz już się ustabilizowałem i zaczynam od nowa. Na początek chcę rozruszać się na samej diecie, a potem może dorzucę jakieś odżywki. Start mam z 180cm i 90kg wagi. Zapuściłem się ostatnio, więc najwyższy czas coś z tym zrobić. Nie wiem co z tego wyjdzie ze względu na problemy z tarczyca i
  • Odpowiedz
  • 1
@Kasahara musi się dać ;) przynajmniej mam taką nadzieję. Ja w wieku 17 lat wypierałem 170kg na klatę, a teraz przy ostatnim podejściu 70 ledwo raz :( najgorsze jest to, że podczas ćwiczeń strasznie "puchnę" i boję się o nowe rozstepy, a mam ich trochę na barach z młodych lat ;(
  • Odpowiedz
@Poemat: u mnie ja podziwiam jednego dziadka 6x lat zalecono mu siłownie jako rehabilitacje na problemy z zanikiem miesni i coś z kręgosłupem, robi obecnie siady w seriach z 60-80 kg. Gdzie rok temu on nawet nie potrafił chodzić dobrze i w rok wygląda już lepiej niż 95 % osób w jego wieku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kasahara: na kręgosłup to raczej basen a nie siłownia choć o dziwo, ja obecnie z racji siedzącej pracy, mam bóle pleców. Jak ćwiczyłem i robiłem mordercze treningi z martwymi ciągami to wręcz unosiłem się nad chodnikiem xD
  • Odpowiedz