Wpis z mikrobloga

Hej Miraski, podajcie jakieś materiały o początku na siłowni. Kiedyś widziałam taki artykuł ze slowem start w tytule ale nie mogę go znaleźć. Cwiczylam wcześniej w domu z filmikami ale od października chcę chodzić na siłownię. Jak Wy macie jakiś nowy plan treningowy to go zapamietujecie czy bierzecie jakaś rozpiske ze sobą? Jak macie jeszcze jakieś wskazówki co do ćwiczeń na siłowni to mówcie :D. Interesuje mnie fbw i góra/dół.
#mikrokoksy #silownia
  • 15
@JestemMisiem: wszystko indywidualne. Jak powiem np. "rób to i to tyle, to i to tak", to będziesz se ograniczać brzuch, bo nogi masz za słabe, albo zamiast mięśni nabierzesz głównie tłuszczu, bo masz inny metabolizm. Musisz sam odkryć.
@JestemMisiem dokładnie jak napisał przedmówca wygooglaj fbw sakera :) w fitness academy dostajesz notatnik gdzie możesz zapisywać wszystko :) ja tam robię, że zapisuję każde powtórzenie i fajnie widać progres z czasem:)
sama mam odkrywać ilość powtórzeń i ćwiczenia? XD


@JestemMisiem: sądząc po formie wypowiedzi, masz dość duże estrogeny i dość niskie androgeny. To już wystarczy, aby standardowe ćwiczenia na masę dla drechów inaczej działały.