Wpis z mikrobloga

@Baitka: ale w Polsce każdy zdrowy na umyśle człowiek, niekarany, który ma trochę wolnego czasu i pieniędzy może posiadać legalnie broń.
To było po pierwsze primo, a po drugie myślisz ze ten napastnik posiada legalna zarejestrowana broń? XD
Myślisz żeby to coś zmieniło, jeśli każdy zdrowy, niekarany człowiek mógł kupić spokojnie broń? Ktoś taki nie atakuje ludzi na ulicy. Atakuje taki patus, który nielegalnie zdobył broń, ma gdzieś prawo i przepisy,
@Baitka: Oczywiście ze jacyś mafiozi maja tylko się z tym nie obnoszą (8 lat za to) typowych patusow pewnie nie stać. Nie do końca się sprowadza do tego, ale już #!$%@?ąc od tego w czym to stoi na przeszkodzie żeby zdrowy, niekarany człowiek miał bron, po prostu kupił i zarejestrował, miał i czasem sobie chodził na strzelnice. A nie musiał odstawiać szopki zapisując się do polskiego związku strzeleckiego, jeżdżąc 2 razy
@Dibhala: no, wiedziała jak zareagować. Chociaż i tak wydaje mi się to w #!$%@? niebezpieczne co zrobiła, ale miała odwagę coś zrobić. Ja pomimo że miałbym broń to nie wiem czy byłbym w stanie tak szybko podjąć decyzję o jej użyciu, zawahalbym się przy strzale czy cos i sam bym oberwał dwie kulki. Ciężka sprawa imo